Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

iszyk

propozycja klasy

Polecane posty

Elitarny snajper (Premium)

broń główna to awp 150dmg+ inta. Gdy stoi w miejscu jest niewidoczny (15%) 

Inteligencja:0

Życie:20

Wytrzymałość:10

Kondycja:20

Edytowane przez iszyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok ale musi być jakaś 2 broń ja proponuje ump 45 lub feline i jeszcze 150 dmg i 1/2 lub samo 1/1

Edytowane przez BaRaN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok ale musi być jakaś 2 broń ja proponuje ump 45 lub feline i jeszcze 150 dmg i 1/2 lub samo 1/1

Czy ciebie nie poje.. to ma być dobra klasa a nie zajebista klasa za mocna nie może być a ni za słąba nie przesadzaj niech będzie taka jak napisałem chyba że jest za silna to można ją poprawić

Edytowane przez iszyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Czy ciebie nie poje.. to ma być dobra klasa a nie zajebista klasa za mocna nie może być a ni za słąba nie przesadzaj niech będzie taka jak napisałem chyba że jest za silna to można ją poprawić

 

t ozostawmy to dmg ale snajper bez dodatkowej broni ???? chociaż hammer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ma być premium to trochę lepsze te staty może

 

Elitarny Snajper

Int: 10

HP: 30

Wyt: 25

Kon: 20

Broń: AWP, MAC10, HE

Opis: Zadaje o 40% (+0.2int) więcej obrażeń z AWP, dodatkowy skok w powietrzu, jeżeli się nie rusza jego widoczność spada do 15%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ma być premium to trochę lepsze te staty może

 

Elitarny Snajper

Int: 10

HP: 30

Wyt: 25

Kon: 20

Broń: AWP, MAC10, HE

Opis: Zadaje o 40% (+0.2int) więcej obrażeń z AWP, dodatkowy skok w powietrzu, jeżeli się nie rusza jego widoczność spada do 15%

taki może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Gefallen
      Nazwa Klasy: Hacker
      Broń: HK UMP
      Kondycja: +20
      Health: -10
      Podczas stania nie ruchomo, Gracz z tą klasą będzie się robił coraz mniej widoczny.
      Specjalna umiejętność pod klawiszem C: W polu rażenia 300(+int) graczom zostanie odwrócona konfiguracja poruszania się (W = S, A = D etc etc.) jak i Myszki (LPM = PPM, Odwrócony Ruch myszką)  przez 5 sekund.
       
    • Przez YsIo
      Kiedyś proponowałem black'owi pewien pomysł, mianowicie co byś Cię powiedzieli aby do coda dodać dm ? Oczywiście to by się wiązało z nowym balansem klas. W sieci mało jest już takich serwerów, a jeżeli są to są oblegane przez graczy co by na pewno pomogło w rozwoju sieci. 
    • Przez AreS DD2
      Ostatnio chyba jest krucho z serwerami, opłatami etc.
      Może by tak znieść darmowe admina, vipa i rezerwację slota dla kandydatów na adminów na serwerze dd2? 
      Wtedy jakiś przychód by się już pojawił, można zawsze troszkę podnieść ceny usług na innych serwerach, gdyż wszystkie dostępne bajery są za psie grosze.
    • Przez SynTheTic
      Witam, chciałbym zaproponować nowe modele broni (p 90), ponieważ zauważyłem, że są nowe i trochę ładniejsze od tych teraźniejszych. Oto linki do nich:
      http://cs-bg.info/skin/4413
      http://cs-bg.info/skin/3490
      http://cs-bg.info/skin/2005
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...