Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

kennyS

[Odbanowany] kennyS | Titan

Polecane posty

Siemano.

Dziś przed chwilą dostalem bana ze niby aktywny jak nic wcześniej nie miałem amxx nie kłamie więc o co chodzi ?

 
[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze! 
[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. 
[AMXBans] Zbanowany Nick: kennyS | Titan 
[AMXBans] Powod: 'Aktywny Ban' 
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ cs-staraszkola.pl 
[AMXBans] Twoj SteamID: 'VALVE_3:4:398100851' 
[AMXBans] Twoje IP: '94.240.41.134' 
[AMXBans] =======================================
 
Prosze o szybkie ub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wpisywalem jego ip, valve id i nic mi nie pokazywało. Nie wiem co to było. Z czego to wiem to nie 1 taki przypadek z bugami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kick to sobie mozna ustawic. No ale kurde czlowieku ip. valve nic to dlaczego mam mieć bana za jakiegos frajera?? To tak samo jak sobie wpiszesz nick jakis randomowy i tez ci wyskoczy z 10 banow aktywnych...

Edytowane przez kennyS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skads kojarzylem ten nick wiec wipisalem 1 slowo i mi wyskoczyly te bany co Sandra wrzucila. Wiec wolalem dac do wyjasnienia na forum z banem niz zostawic. Zadnej pomylki tu nie bylo. Ktos wyzej niech rozwiąrze ta sprawe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta no to dzieki fajny serwer jak nawet nie potrafisz spojrzeć jak grałem tylko odrazu ban... Nick to żadne wytłumaczenie każdy może sobie ustawić jaki chce!

A tobie nawet sie nie chciało zobaczyć na moją gre. także dziekuje i NIE POLECAM tego serwera... Pierwszy raz widze jak ktos banuje za nick...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gracz KennyS jest jednym z sławniejszych gwiazd sceny e-sportowej.Więc dużo ludzi używa jego nazwy.

Następnym razem Tjomuss sprawdzaj także IP danej osoby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez kennyS
      Znowu dostalem bana  za aktywnego czy Admini nie sprawdzaja forum ? odrazu z buta bana dostalem.
      [AMXBans] =============================================== [AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze! [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ cs-staraszkola.pl [AMXBans] Powod: 'aktywny ban' [AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie' [AMXBans] Twoj SteamID: 'VALVE_3:4:398100851' [AMXBans] Twoje IP: '94.240.41.134' [AMXBans] ========================================
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...