Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
kennyS

[Odbanowany] kennyS | Titan

Recommended Posts

Siemano.

Dziś przed chwilą dostalem bana ze niby aktywny jak nic wcześniej nie miałem amxx nie kłamie więc o co chodzi ?

[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze! 
[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. 
[AMXBans] Zbanowany Nick: kennyS | Titan 
[AMXBans] Powod: 'Aktywny Ban' 
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ cs-staraszkola.pl 
[AMXBans] Twoj SteamID: 'VALVE_3:4:398100851' 
[AMXBans] Twoje IP: '94.240.41.134' 
[AMXBans] =======================================

Prosze o szybkie ub

kick to sobie mozna ustawic. No ale kurde czlowieku ip. valve nic to dlaczego mam mieć bana za jakiegos frajera?? To tak samo jak sobie wpiszesz nick jakis randomowy i tez ci wyskoczy z 10 banow aktywnych...

Edited by kennyS

Skads kojarzylem ten nick wiec wipisalem 1 slowo i mi wyskoczyly te bany co Sandra wrzucila. Wiec wolalem dac do wyjasnienia na forum z banem niz zostawic. Zadnej pomylki tu nie bylo. Ktos wyzej niech rozwiąrze ta sprawe 

Ta no to dzieki fajny serwer jak nawet nie potrafisz spojrzeć jak grałem tylko odrazu ban... Nick to żadne wytłumaczenie każdy może sobie ustawić jaki chce!

A tobie nawet sie nie chciało zobaczyć na moją gre. także dziekuje i NIE POLECAM tego serwera... Pierwszy raz widze jak ktos banuje za nick...

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By kennyS
      Znowu dostalem bana  za aktywnego czy Admini nie sprawdzaja forum ? odrazu z buta bana dostalem.
      [AMXBans] =============================================== [AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze! [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ cs-staraszkola.pl [AMXBans] Powod: 'aktywny ban' [AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie' [AMXBans] Twoj SteamID: 'VALVE_3:4:398100851' [AMXBans] Twoje IP: '94.240.41.134' [AMXBans] ========================================
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...