Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

kiwi81

Prośba o wyjaśnienie...

Polecane posty

Witam. Mam maly dylemat a chodzi o bana jakiego dostalem od admina o niku ARES...

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ cs-staraszkola.pl

[AMXBans] Powod: 'kamienie przed respem po minieciu 30 sec'

[AMXBans] Dlugosc bana: '30 minut'

[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:96194931'

[AMXBans] Twoje IP: '89.228.131.182'

[AMXBans] ========================================

Obstawialem srodek kolo pochylni (tt) z dlugiej wybieglo 3 plajerow a ja zmienilem pozycje na blizej respa lecz nie bylem na nim (miejsce to ciemnia- przejscie miedzy respem na pochylnia) aby zwiekszyc swoje szanse... dodam ze 3 padlo i chyba komus sie zagotowalo wiec wymyslil taki powod :) Postanowilem podzielic sie z wami czy zachowanie admina ma sens ?? Z mojej strony wyglada to tak ze dostalem bana na 30 min!!! za nie bycie na respe a za usmiercenie admina... "kamienie przed respem po minieciu 30 sec" hehehehehe nawet kampiacy na respie ma wiecej czasu :) Moze sam Aresik wystruga jakies wyjasnienie... :p Pozdrawiam Jane.

Demko do lukniecia 16:30 do 16:40 nie zerknelem dokladnie ....

Edytowane przez kiwi81

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie rzecz biorąc na respie powinieneś przebywać do 1:30 :) Po tym czasie przeważnie upominamy graczy, Ci którzy przesadzaja (kampia co runde np) dostaja kicka/slaya bana ostateczność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciemnia to rzeczywiscie daleka odleglosc od resp -.- sam za to UPOMINAM jesli ktos tam notorycznie siedzi bo wkoncu TT ma cele mapy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daleka czy niedaleka to nie resp a juz tymbardziej nie stalem tam ponad 1:30 min...Pisalem ze zbieglem z pochylni bo 3 ct raszowalo. Solidarnosc pelna geba czy tylko przypadek ze nikt nie odnosi sie do zachowania adka a piszecie co byscie zrobili...

Edytowane przez kiwi81

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

  • Podobna zawartość

    • Przez Lock33
      Nick: Lock33
      SteamID: VALVE_0:4:2081699456
      IP: 185.143.116.81
      Powód: wstaw ss
      ss: http://www74.zippyshare.com/v/ZvR9IWUX/file.html:
    • Przez YsIo
      Byłbym wdzięczny za każdą pomoc dla mojej córki, pieniążki uzyskane będą przeznaczone na kosztowną rehabilitację. Jeśli ktoś się rozlicza już z fiskusem prosiłbym o przekazanie 1% z pitu na konto podane poniżej, kazdy grosz sie przyda. Prosiłbym również o udostępnienie tego wśród znajomych. W razie wątpliwości lub pytan proszę się kontaktować przez prywatną wiadomość. Z góry dziękuję za pomoc.
       


    • Przez Lock33
      Nick: AntySkrobichSecurity
      Zbanowany przez: soniak
      Steam ID: VALVE_0:4:2081699456
      IP: 185.143.116.81
       Powod: Wstaw zrzuty ekranu na Cs-StaraSzkola.pl
      SS: http://www57.zippyshare.com/v/9ZGENNYt/file.html
       
      Dostaje bana za jednen strzał w miejsce które skanuje się co runde prawie i druga osoba też to robiła i po jednym fartownym strzale admin już jest gotów zbanować, rozumiem troskę przed haxami ale wolałbym aby admin dokładniej się przyglądał. 
    • Przez SILVER ;)
      Twój nick z gry:  SILVER
      SteamID ; VALVE_0:4:942044405
      Adres IP — 83.11.16.217.
      Kiedy zbanowany (12.01.2018 GODZ 18;34
      Powód bana:  Wstaw zrzuty ekranu na Cs-StaraSzkola.pl
      Link do zrzutów ekranu:http://www44.zippyshare.com/v/rp670FZw/file.html
    • Przez Boryna
      Nick:  Boryna
      Admin banujacy: YsIo
      Steam ID:  VALVE_0 : 4 : 1584284548 ' 
      IP: 176.101.128.21 ' 
      Zabnowany (data+czas): 2017-10-04
      Powod bana:  AIM ( Do odwo?ania na forum - demo z HLTV ) ' 
       
      Nie miałem aima bo wiedziałem gdzie oni są bo gadałem z kolegą na ts3 i powiedział mi gdzie przeciwnik jest a to że weszły mi 2 headshoty to moja wina?
        0
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...