Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Patatajnik

Pezet - Co mam powiedzieć (prod. Sidney Polak)

Polecane posty

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Eryk
      Chciałbym się dowiedzieć kiedy by można było zrobić resetu statystyk na Serwerze OnlyDD2 myślę że, by się przydał doszło sporo osób i można by zrobić jakiś reset albo jak widziałem wcześniej tam temat o konkurs można konkurs i od razu zresetować statystyki
      Pamiętajcie że, to tylko propozycja.
      A i przepraszam że, napisałem ten temat nie tu gdzie trzeba ale, się pomyliłem
    • Przez EldziaPL
      Twój nick z gry:EldziaPL Twój SteamID:STEAM_3:0:1655464335 Twoje IP:89.71.169.150 Kiedy zbanowany (data + godzina):podobno 13 maja Powód bana:see banlist Link do zrzutów ekranu: nie dostałąm ss mam tylko 1 ss z innego servera (proszę o odbanowanie server jest super a ja nic nie zrobiłam) może to dam bo ss nie mam nikt mi nie zrobił [AMXBans] ===============================================  [AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze!  [AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie.  [AMXBans] Zbanowany Nick: NeQ  [AMXBans] Powod: 'See banlist'  [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ cs-staraszkola.pl  [AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_3:0:1655464335'  [AMXBans] Twoje IP: '83.7.212.188'  [AMXBans] ===============================================  Kicked : Zostales ZBANOWANY. Sprawdz swoja 
      Proszę poprawnie uzupełnić wzór - nazwa steamid , ip itp... . W przeciwnym razie temat zostanie przeniesiony do kosza . 
    • Przez Sn1CkY
      iframe width="480" height="270" src="https://www.youtube.com/embed/XL8xaUYqhNA?feature=oembed" frameborder="0">  
       
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...