Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

JajamioMate_

Skarga na ^^ Troche, lubie ten Jem

Polecane posty

Mój Nick w grze: Dobry Mudzin @

Nick Admina/Gracza ^^ Troche, lubie ten Jem

Data,godzina, mapa zdarzenia: 31 Pa¼dziernik 2013, Godz. 18:30, Mapa: bb_whit

Opis Sytuacji: Wszystko widać na poniżej zamieszczonym demku, admin świruje, slapuje wszystkich, gra na GodMode, bije na ziemi, itp.

Ewentualne dowody w postaci SS/demka: http://www30.zippyshare.com/v/72331037/file.html

O co prosisz: O jak najszybsze zabranie admina temu gimbusowi i zbanowanie go.

PS. Większość adminów nie zwraca uwagi na to co się dzieje na serwerze np TnT banuje tylko tych którzy jemu przeszkadzają.

@edit

Okazało się że to prawdopodobnie TnT grał na nicku ^^ Troche, lubie ten Jem. Prosze o wyjaśnienie całej tej sytuacji bo padaka na serwerze. Taki admin nie może czuć sie bezkarny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie bym Cie ukaral za takie bezpodstawne oskarżenia co do mojej osoby....

0 dowodow ze to Ja zrobilem.. a poza tym wbilem zaledwie na chwile na serwer i juz jakies waty do mnie sprawe zostawiam H@ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To kto w takim razie grał na tym nicku? Podejrzewam ciebie gdyż ten "troche lubie ten jem" też co chwile slapował gracza Belinea. A to już jak widze nie pierwsza skarga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też Mówię , że TnT jak to też zauważa NikodeM.C ma wypowied¼ w mojej skardze chyba do zamknięcia ,że TnT też to zauważam lata na godmodzie, psuje kampy wszystkich, bije na ziemi i po czasie runda trwa około 5min po czasie jest 2:32 i poprawia sobie przeszkody robi kampe i przeleci całą mapę . To Zachowanie jest nie powiem jakie ja bym mu zabrał admina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzis tak samo 2013-11-03 12:01 DAL MI BANA ZA TO ZE RUSZYLEM NIECHCACY KLOCKIEM !

BO SPADLEM Z FRAGMENTU I NACISNOLEM E PONIEWAZ PRZYZWYCZAJONY JESTEM DO SPADOCHRONU

GDY RUSZYLEM TO NIC SIE NIE STALO A TEN MI DAL BANA NA 1 DZIEN

OCZYWISCIE ON GO POPRAWIL AlE ZOMBI TAK I TAK BY NIE WESZLO WIEDZ PROSZE TNT OGARNIJ SIE !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj grałem około godz 12. Wbijam a tam 3 graczy bije na ziemi w tym shadowS | Skilled (chyba kandydat na adma), pisze do TnT na u@ i na say że biją na ziemi a ten ma wyj****e, lata po mapie i nic nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki moze zamiast takiego pitolenia to dacie jakies dowody na mnie bo takie bezpodstawne oskarzenia mnie to mozecie sobie w nos wsadzic

POZDROWIONKA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TnT ja biłem na ziemi Spk.... Ej on jest śmieszny?? jak ja byłem w szkole Ale ja biłem kk Rozumiem cie

Ja mieszkam w Dobryniu Małym i jestem prawie co 2 dni w białej podlaskiej więc znajde cie!!

ShadowS | SkiLLeD!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...