Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Browar

szyberek

Polecane posty

Gratulacje, odnalazłeś właściwy dział! ( Dla ciebie to musiało być jak klucz do zaczarowanej komnaty )

Zakładanie skargi przez jedno przekleństwo, akt debilizmu we własnej osobie - czyli strażnik Browar. 

Przyznaje się do swojego czynu, według mnie nic się nie stało - góra zrobi co zechce.

Posty typu: ' Administracja tak przedstawia nasze serwery', ' W Niedziele na serwerze o tej godzinie gra duzo dzieci ' możecie sobie śmiało darować, 

nie zamierzam robić na serwerze przedszkola - albo gramy normalnie rozgrywka się toczy i serwer się rozkręca, albo wpuszczamy bachory siały zniszczenie i niechęć normalnych graczy.

Mój pierwszy i ostatni post w tym temacie, żegnam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<p>Mozna to dwojako interpretowac.Nalezysz do ekipy? Nalezysz.</p>

<p>&nbsp;</p>

<p>Admin nie moze byc tak wybuchowy.Co Ty soba reprezentujesz?</p>

 

 

@@ A CO TO ?

 

http://www.speedyshare.com/RNJTH/szyb2.jpg

 

To co pisze po za forum to jego sprawa . Nie dziwię sie ze nie chce tu zaglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pokazywanie jak sie ma gleboko siec jest normalne? Banowac admina? No ciekawe.Tego jeszcze nie slyszalem.

Edytowane przez Browar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro należy się ban 5-30 minutowy, od dzisiaj będę banował każdego za każde przekleństwo - zobaczymy wtedy ilu graczy zostanie na serwerze.

Nie mam sieci głęboko, natomiast mam tam ludzi Twojego pokroju czy innego venoma - dlatego zaglądam tutaj coraz rzadziej. 

Z resztą moja aktywność na forum nie przeszkadza, nie mam uprawnień tutaj tylko na serwerze, jeśli jest taka potrzeba wejdę i ostatecznie wypowiem się. 

Proszę o szybkie rozpatrzenie "skargi" ( jeśli można to brać na poważnie), nie chce mi się już czytać tych miernych wypocin (nie wiem jak inaczej to określić)

dlatego niech góra decyduje co robimy dalej z tym wątkiem na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cs 1.6 jest od +16 lat więc jedno przekleństwo bądź dla mnie więcej nie ma znaczenia jeżeli nikt nikogo nie obraza,jak dla mnie skarga niesłuszna.

Temat został zamknięty.

Temat został przeniesiony do Archiwum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Szyberek
      Imię: Adrian
      Nick:Szyberek
      Wiek: 16
      Staż w Counter Strike: parę latek zleciało
      Byłeś już administratorem serwera?: -
      Znajomość amxx (Zgodnie z naszą skalą): 2
      Link do profilu STEAM: kto ma wiedzieć, ten wie
      Posiadasz działający mikrofon?: tak
      Dlaczego chcesz zostać administratorem?:
       Killerek mi się coś żalił że są potrzebni ludzie, więc czemu by nie.
      Straciłem admina przez moją głupotę ( nie przedłuzylem nieobecnosci na forum )
      Serwer fajny, ludzie nawet spoko - Administracja ( jesli 'Administracją' można nazwać 2 osobowy skład czyt. Killerek i Grubas ) również okej.
      Doświadczenie mam wystarczające, współpracowałem już z Killerem więc myślę ze problemów żadnych nie będzie.
      PS. PONIŻEJ LINK DO POPRZEDNIEGO PODANIA
      http://cs-staraszkola.pl/topic/12709-podanie-na-admina-szyberek/
    • Przez Szyberek
      Imię: Adrian
      Nick: Szyberek
      Wiek: 16
      Staż w Counter Strike: 5-6 lat
      Byłeś już administratorem serwera?: Trochę tego było, adminuje również tutaj na serwerze DD2 (od Marca, zeszłego roku).
      Znajomość amxx (Zgodnie z naszą skalą): 2
      Link do profilu STEAM: http://steamcommunity.com/profiles/76561198073749476/
      Posiadasz działający mikrofon?: Tak, ale ostatnio strasznie rzadko go używam. 
      Dlaczego chcesz zostać administratorem?: Grałem tutaj kiedyś przez pewien okres, jednak zrobiłem sobie przerwe. 
      Postanowiłem odwiedzić "stare śmieci", serwer poza IP i paroma drobiazgami praktycznie się nie zmienił - ciągle ma ten sam urok. Chciałbym przypilnować tego serwera, niestety banowanie przez stronę amxbans jest uciążliwe, dlatego wolałbym posiadać tego admina . 
       
      PS. Aktywność oczywiście poprawie, tak samo jak zrobiłem to na forum po awansie do UBT. 
       
      Pozdrawiam, Szyberek !
    • Przez Szyberek
      Nick: Szyberek
      Ilość ostrzeżeń: 1
      Link do poradnika / pluginu / paczki / reklam: http://cs-staraszkola.pl/topic/12689-jak-usun%C4%85%C4%87-echo/#entry61911
    • Przez Szyberek
      Wymagania:
      - Minimum 16 lat +
      - Doświadczenie +
      - Minimum 100 postów na forum +
      - Staż w sieci minimum miesiąc +
      - Brak ostrzeżeń na swoim koncie +
      - Brak konfliktów z użytkownikami forum - Raczej trudno powiedzieć, mówię bezpośrednio co mam na myśli - jedni są urażeni, drudzy nie.
      - Wysoka aktywność na forum +/ - 
       
      Imię: Adrian
      Nick: Szyberek
      Wiek: 16
      Byłeś już w UnBan Team?: Na paru serwerowniach, tutaj również.
      Ile czasu możesz poświęcić na dawanie UB użytkownikom: wystarczająco
      Kilka zdań o sobie: Raczej zbędne, większość mnie zna.
       
       
       
      Chciałbym dodać od siebie kilka słów aby sprostować sytuację...
      Nie straciłem rangi UBT, przestałem wchodzić na forum czyt. samemu zrezygnowałem - trudno było wytrzymać z użytkownikiem Forumowy Oprawca, który swojego czasu został nawet H@, kto pamięta, ten wie jak wtedy było.
      Jako członek wchodzący w skład UBT chciałbym przyjąć na siebie głownie rozpatrywanie demek, screeny sprawdzić potrafi teraz chyba każdy, bez żadnych wyjątków (chociaż zdarzają sie jeszcze jakieś ewenementy ) - nie oznacza to jednak że nie będę się tym przy okazji zajmował.
      Nawiązując do dwóch powyższych linijek, według mnie moja aktywność na forum będzie na dostatecznym poziomie aby sprawnie funkcjonować i pomagać Kokuś'owi .
       
      ~ Szyberek
       
       
       
       
    • Przez ChwialekK
      Nick oskarżonego:Szyberek
      Nick oskarżyciela:Chfiauegg
      Powód skargi:Zbanowanie HLTV na DD2
      Dowody:http://pimp517.gameclan.pl/bany/ban_list.php?bid=27406
      Czego oczekujesz:Zabranie admina na dd2
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...