Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

  • ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Podobna zawartość

    • Przez Szyberek
      Imię: Adrian
      Nick:Szyberek
      Wiek: 16
      Staż w Counter Strike: parę latek zleciało
      Byłeś już administratorem serwera?: -
      Znajomość amxx (Zgodnie z naszą skalą): 2
      Link do profilu STEAM: kto ma wiedzieć, ten wie
      Posiadasz działający mikrofon?: tak
      Dlaczego chcesz zostać administratorem?:
       Killerek mi się coś żalił że są potrzebni ludzie, więc czemu by nie.
      Straciłem admina przez moją głupotę ( nie przedłuzylem nieobecnosci na forum )
      Serwer fajny, ludzie nawet spoko - Administracja ( jesli 'Administracją' można nazwać 2 osobowy skład czyt. Killerek i Grubas ) również okej.
      Doświadczenie mam wystarczające, współpracowałem już z Killerem więc myślę ze problemów żadnych nie będzie.
      PS. PONIŻEJ LINK DO POPRZEDNIEGO PODANIA
      http://cs-staraszkola.pl/topic/12709-podanie-na-admina-szyberek/
    • Przez Szyberek
      Imię: Adrian
      Nick: Szyberek
      Wiek: 16
      Staż w Counter Strike: 5-6 lat
      Byłeś już administratorem serwera?: Trochę tego było, adminuje również tutaj na serwerze DD2 (od Marca, zeszłego roku).
      Znajomość amxx (Zgodnie z naszą skalą): 2
      Link do profilu STEAM: http://steamcommunity.com/profiles/76561198073749476/
      Posiadasz działający mikrofon?: Tak, ale ostatnio strasznie rzadko go używam. 
      Dlaczego chcesz zostać administratorem?: Grałem tutaj kiedyś przez pewien okres, jednak zrobiłem sobie przerwe. 
      Postanowiłem odwiedzić "stare śmieci", serwer poza IP i paroma drobiazgami praktycznie się nie zmienił - ciągle ma ten sam urok. Chciałbym przypilnować tego serwera, niestety banowanie przez stronę amxbans jest uciążliwe, dlatego wolałbym posiadać tego admina . 
       
      PS. Aktywność oczywiście poprawie, tak samo jak zrobiłem to na forum po awansie do UBT. 
       
      Pozdrawiam, Szyberek !
    • Przez Szyberek
      Nick: Szyberek
      Ilość ostrzeżeń: 1
      Link do poradnika / pluginu / paczki / reklam: http://cs-staraszkola.pl/topic/12689-jak-usun%C4%85%C4%87-echo/#entry61911
    • Przez Szyberek
      Wymagania:
      - Minimum 16 lat +
      - Doświadczenie +
      - Minimum 100 postów na forum +
      - Staż w sieci minimum miesiąc +
      - Brak ostrzeżeń na swoim koncie +
      - Brak konfliktów z użytkownikami forum - Raczej trudno powiedzieć, mówię bezpośrednio co mam na myśli - jedni są urażeni, drudzy nie.
      - Wysoka aktywność na forum +/ - 
       
      Imię: Adrian
      Nick: Szyberek
      Wiek: 16
      Byłeś już w UnBan Team?: Na paru serwerowniach, tutaj również.
      Ile czasu możesz poświęcić na dawanie UB użytkownikom: wystarczająco
      Kilka zdań o sobie: Raczej zbędne, większość mnie zna.
       
       
       
      Chciałbym dodać od siebie kilka słów aby sprostować sytuację...
      Nie straciłem rangi UBT, przestałem wchodzić na forum czyt. samemu zrezygnowałem - trudno było wytrzymać z użytkownikiem Forumowy Oprawca, który swojego czasu został nawet H@, kto pamięta, ten wie jak wtedy było.
      Jako członek wchodzący w skład UBT chciałbym przyjąć na siebie głownie rozpatrywanie demek, screeny sprawdzić potrafi teraz chyba każdy, bez żadnych wyjątków (chociaż zdarzają sie jeszcze jakieś ewenementy ) - nie oznacza to jednak że nie będę się tym przy okazji zajmował.
      Nawiązując do dwóch powyższych linijek, według mnie moja aktywność na forum będzie na dostatecznym poziomie aby sprawnie funkcjonować i pomagać Kokuś'owi .
       
      ~ Szyberek
       
       
       
       
    • Przez ChwialekK
      Nick oskarżonego:Szyberek
      Nick oskarżyciela:Chfiauegg
      Powód skargi:Zbanowanie HLTV na DD2
      Dowody:http://pimp517.gameclan.pl/bany/ban_list.php?bid=27406
      Czego oczekujesz:Zabranie admina na dd2
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...