Jump to content
--:--
Cs-StaraSzkola.pl Sieć serwerów multiplayer

Recommended Posts

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

• Similar Content

• By Break.
      Imię:  Szymon
      Nick: -=Rush3r=-
      Ile masz lat: 23
      Ile grasz w cs`a:  W counter-strika gram około dziesięciu może dwunastu lat.
      Byłeś już administratorem serwera?: Tak, byłem administratorem serwera , jak i posiadałem własną sieć serwerów counter-strike.
      Znajomość amxx w skali od 1do 10: Myślę że mogę sobie dać 9 .
      Masz steam ?(Jeśli tak to daj link do profilu, oraz wklej screen status VAC): Obecnie nie posiadam konta steam ponieważ przestałem grać 2 lata temu w counter-strike , wracam do gry i obecnie jestem na non-steam . Konto mogę założyć jeżeli trzeba lecz zamierzam kupić grę około 10 czerwca , bo mam teraz inne wydatki niż kupowanie counter-strike.
      Posiadasz działający mikrofon: Tak posiadam sprawny mikrofon.
      Płatność (SMS/ Przelew): Wolę przelewem ale sms też mogę .
      Dlaczego ty?:  Więc tak nie będę tutaj pisał tego co każdy czyli "chce wprowadzić  porządek na serwerze" . "chcę banować chetów" itp... składam podanie ponieważ chcę pomóc , gra bardzo dużo graczy , a adminów jest mało dlatego postanowiłem złożyć podanie. Według wymagań podanie powinno być odrzucone , dlaczego ? Nie mam Steam , nie mam stażu na serwerze , ale być może podejdziecie do tego nie patrząc na wymogi tylko patrząc na chęć pomocy . Dziękuje i pozdrawiam -=Rush3r=-. 
      Kontakt GG/Steam lub inny kontakt: Gadu-Gadu 37653192
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...