Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Break.

Porządki ?

Polecane posty

Więc tak , jak wiecie wróciłem do gry oraz na sieć serwerów cs-staraszkola.pl . Gram już około 3 tygodni i dostrzegłem kilka rzeczy mianowicie zmienił bym trochę wzory w niektórych działach jak i regulaminy bym bardziej podkręcił . Ostatnio była kłótnia na Sb która wgl nie powinna się tam odbyć , a moderator nic z tym nie zrobił ? Trochę dziwne ale cóż regulamin tego nie zabrania , a powinien ! Sb to wizytówka forum kiedyś mądra osoba mi to powiedziała i miała rację bo gracz który wchodzi na forum widzi jak admin kłóci się na Sb z graczem o chety to już mu się odechciewa . Ja tak już kilka razy miałem .

Kolejna sprawa , to administracja serwerów oraz forum . Myślę że przydał by się porządek co do rang , jak i zrobienia porządku z niektórymi osobami w administracji. 

Admini serwerów dlaczego nadużywać y@ do zabawy lub własnych celów ? Admin to nie zabawka on ma dawać przykład proszę by to się zmieniło , wiem że to zabawa , żarty ale bez przesady by pisać na y@r "Majster do gej " czy podobne treści. Co do serwera only DD2 proponuję rozpatrzeć dwa ostatnie podania od AreS oraz TerrorMachine i zamknąć obecnie rekrutację ponieważ Adminów jest już sporo .

Obecnie to wszystko jak coś to dopiszę , a teraz pozdrawiam i życzę udanego weekendu Szymon.

 

Ps. Nikogo tutaj nie będę wymieniał kto co ? jak ? itp... Bo to nie ma temu służyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście jest to napisane, cytuję "Shoutbox służy do luźnych pogawędek. Masz problem pisz temat na forum!" jest to napisane nad SB i wydaję mi się, że jest to widoczne. Co do wzorów, aktualizacji, poprawy regulaminu jestem ZA!

A to co Oni wczoraj zaprezentowali to nie była luźna pogawędka..

Edytowane przez Kisiel <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W celu uniknięcia takich sytuacji, proponuję dla zbanowanych graczy, zrobić rangę "banned" na czarno z przekreśleniem nick'a i blokadą pisania postów i pisania na sb =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W celu uniknięcia takich sytuacji, proponuję dla zbanowanych graczy, zrobić rangę "banned" na czarno z przekreśleniem nick'a i blokadą pisania postów i pisania na sb =)

 

 

Jest taka ranga dodawana automatycznie gdy dany "klient" otrzyma 6 ostrzeżeń na forum.

 

Propozycje dobre do obgadania z administracją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, zbanowany na serwerze bez odwołania, to i wypadało by, by był zbanowany na forum ,a nie tylko zbanowany przez ilość ostrzeżeń =)

To dwie różne rzeczy.

 

A skoro jest już taka ranga, to po prostu niech administrator, dodaje komuś taką rangę, po braku odwołania =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...