Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

AreS DD2

Ares come back

Polecane posty

Witajcie :)

 

Powracam po całkiem sporej przerwie (ogarniałem oceny by na koniec roku mieć totalny luz).

Dla osób które mnie nie znają mam na imię Jakub, lat 17 woj. Łódzkie. Gram w Łódzkiej lidze Nike Playarena w zespole Red Devils 2013. Miesiąc temu przeszliśmy do ligi wyżej i będzie walczyć w następnym roku o awans do zaplecza ekstraklasy!

Chciałbym pozdrowić nowych jak i starych przyjaciół z serwerowni cs-staraszkola.pl

 

Do zobaczenia na dd2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez AreS DD2
      Imię: Jakub
      Nick: AreS # R A I N
      Wiek: 19 lat, w sierpniu stuknie 20 (o zgrozo, jak ten czas leci)
      Staż w Counter-Strike: 5 lat lekką reką.
      Byłeś już administratorem serwera?: Oczywiście, że tak. Pełniłem przez długi czas funkcję admina dd2 i miałem krótką przygodę z pilnowaniem cheaterów na Western modzie.
      Znajomość AMX zgodnie z naszą skalą: ehh, 1. Nigdy nie bawiłem się w pisanie pluginów etc.
      Link do konta STEAM, na którym grasz: http://steamcommunity.com/profiles/76561198038749869/
      Posiadasz działający mikrofon?: Tak
      Dlaczego chcesz zostać administratorem?: Serwer ponownie odżył, chciałbym spróbować swoich sił w nadzorowaniu graczy i ich gry na serwerze cod mod. Wraz z przyjściem nowym graczy również będzie można szybko zauważyć bezczelne granie haxów, którzy będą psuć normalną rozgrywkę graczom.
      Moim skromnym zdaniem wiem, że się sprawdzę, gdyż przez długi okres czasu pełniłem funkcję Admina na dd2 i nie wpłynęła na mnie ani jedna skarga, natomiast miałem jedną skargę jako admin western mod gdy postanowiłem dać screeny podejrzanemu graczowi.
      Odkąd zacząłem sobie grywać wieczorami na serwerze cod mod zauważyłem brak administracji, która by mogła nawet upominać graczy aby Ci wykonywali swoje cele na mapach. w tym przedziale czasowym.
      Stałem się nieaktywny przez brak czasu na granie, raz podjąłem próbę powrócenia lecz ona nie trwała zbyt długo. Tym razem jestem z Wami całym sercem i chcę, aby ta sieć odżyła, bo ekipa z 2k13/2k14 to było coś pięknego.
       
      Proszę o szybkie rozpatrzenie mojego podania.
      Pozdrawiam,
      AreS
    • Przez Sn1CkY
      You want me to forgive, forget you
      As easy as these lips impress you
      And undress what you said was mine
      No more lying, no
       
    • Przez ChwialekK
      Witam wszystkich, tutaj Chwiałeczek. Strzelam, że większość z was mnie nie zna, a kojarzyć mogą mnie tylko osoby będące tu dłużej niż od maja 2015. Od tamtego czasu miałem tutaj perm-bana, ale magicznie wyparowało mi dzisiaj kilka punktów. W tym miejscu chciałbym również przeprosić całą ówczesną administrację - Blacka, Pimpa, Mastera, KarQa, i nie pamiętam kto jeszcze wtedy zasiadał w ekipie - za moje zachowanie. Wracam tutaj z przytupem, aby znów zacząć od 0 i wspiąć się po szczeblach rang. Cya
    • Przez WDSTT
      Czesc kumple, ostatnio wrocilem pare msc temu ale siec stala pusta. Tesknie za mordkami niektorymi wiec mysle ze a co mi tam. Wroce moze ktos pamieta jeszcze mnie  Bede z wami i mam nadzieje ze ruszy siec niebawem! Pozdrawiam bardzo Karqu blacka mastera pimpa i wszystkich ktorzy byli i sa. Bylem ostatnio na tsie ale nie poznal mnie nikt po glosie bo ostatni raz mnie slyszeliscie 2 lata temu  
    • Przez AreS DD2
      Imię: Jakub Nick: AreS Wiek: 17 lat skończone 14 sierpnia tego roku. Staż w Counter Strike: Swoją przygodę z counter strike'em zacząłem w roku 2008 grając na non steamie. W roku 2012 zakupiłem steam. Byłeś już administratorem serwera?: Oczywiście, że byłem administratorem. Pełniłem funkcję administratora serwerów dd2 i western mod. Poprzez brak czasu i słaby komputer zrezygnowałem czasowo z grania w counter strike. Znajomość amxx (Zgodnie z naszą skalą): 3 Link do profilu STEAM: http://steamcommunity.com/profiles/76561198038749869/ Posiadasz działający mikrofon?: Posiadam i używam. Dlaczego chcesz zostać administratorem?: Wracam po uporządkowaniu swojego laptopa i spraw osobistych w życiu codziennym.  Chciałbym wrócić do pełnienia obowiązków administratora na tym serwerze, ponieważ grając wchodzą gracze którzy nie przestrzegają regulaminu, grają na wspomagaczach typu wallhack, aim, speed hack. Jestem na tej sieci od roku, ludzie mnie znają i cenią. Jestem osobą poważną, która do swoich zobowiązań/zadań podchodzi zawsze w 120%, aczkolwiek jestem humorystyczny, posiadam do siebie dystans, więc można ze mną się pośmiać i wyluzować :P. Myślę, że dodatkowa pomocna para rąk Wam się przyda. Pozdrawiam
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...