Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

p528

[Zaakceptowane] Podanie o admina - TERRORMACHINE

Polecane posty

Imię: Adam
Nick: HAIL TO THE TERRORMACHINE
Wiek: 23
Staż w Counter Strike: od 2001 z przerwami, - 3 lata przerwy.
Byłeś już administratorem serwera?: Tak byłem na kilku sieciach.
Znajomość amxx (Zgodnie z naszą skalą): 5
Link do profilu STEAM: http://steamcommunity.com/profiles/76561197980085774
Posiadasz działający mikrofon?: Tak.
Dlaczego chcesz zostać administratorem?: Chciałbym pomóc w utrzymaniu porządku na serwerze, odciążyć pracą innych adminów jak i pomagać graczom na serwerze. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak.

 

+ Wiek

+ Steam

+ Doświadczenie

 

- Skill totalne zero, grać nie potrafi za grosz  oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Nie.

Ma steam ok +

wiek ok +

Doświadczenie i to co wyprawia na forum to śmiech na sali...

Ktos go zabjie. U@. jak nie dostaje bana to leci na forum :p ... Dajcie mu Admina to na serwerze w tedy już na bank bd pustki kompletne..

Dużo ludzi się tutaj wypowiedziało chyba oceniając jego prace na forum a nie to co robi na serwerze...

Aktywnowść na forum (zgłaszanie cziterów) ktoś napisał.. jak się spami na każdego kto jest lepszy albo zabił to dużo do tego nie potrzeba.. Radził bym na to popatrzeć trochę z innego ptk widzenia.. bo można tylko zaszkodzić serwerowi..

 

A i to konto które kupiełeś z Allegro z 900h+ i teraz niby łapiesz cziterów :p to jakas pokuta? Ktoś ma pytania skąd to wiem zapraszam na pw.. to bardzo proste

Edytowane przez Morderca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Nie.

Ma steam ok +

wiek ok +

Doświadczenie i to co wyprawia na forum to śmiech na sali...

Ktos go zabjie. U@. jak nie dostaje bana to leci na forum :p ... Dajcie mu Admina to na serwerze w tedy już na bank bd pustki kompletne..

Dużo ludzi się tutaj wypowiedziało chyba oceniając jego prace na forum a nie to co robi na serwerze...

Aktywnowść na forum (zgłaszanie cziterów) ktoś napisał.. jak się spami na każdego kto jest lepszy albo zabił to dużo do tego nie potrzeba.. Radził bym na to popatrzeć trochę z innego ptk widzenia.. bo można tylko zaszkodzić serwerowi..

 

A i to konto które kupiełeś z Allegro z 900h+ i teraz niby łapiesz cziterów :p to jakas pokuta? Ktoś ma pytania skąd to wiem zapraszam na pw.. to bardzo proste

 

 

 

 

nie zgodze się zgłasza cziterów owszem i zawsze jest to prawdą i gracz faktycznie odpalony.

Jestem na TAK

+aktywność

+ steam

+doświadczenie

-aktywność na forum (do nadrobienia ;))

+mikro

+wiek

+znajomosc amx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Jestem na Nie.

Ma steam ok +

wiek ok +

Doświadczenie i to co wyprawia na forum to śmiech na sali...

Ktos go zabjie. U@. jak nie dostaje bana to leci na forum :p ... Dajcie mu Admina to na serwerze w tedy już na bank bd pustki kompletne..

Dużo ludzi się tutaj wypowiedziało chyba oceniając jego prace na forum a nie to co robi na serwerze...

Aktywnowść na forum (zgłaszanie cziterów) ktoś napisał.. jak się spami na każdego kto jest lepszy albo zabił to dużo do tego nie potrzeba.. Radził bym na to popatrzeć trochę z innego ptk widzenia.. bo można tylko zaszkodzić serwerowi..

 

A i to konto które kupiełeś z Allegro z 900h+ i teraz niby łapiesz cziterów :p to jakas pokuta? Ktoś ma pytania skąd to wiem zapraszam na pw.. to bardzo proste

 

Popieram morde dobrze gada , żeby walił z ucha na wszystkich co go zabiją to nie dobrze , śmierć konfidentom ...xd cziterów banuje się jak się jest pewnym ..:D ps.. Raz sierpem raz młotem czerwoną chołotę a na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści ... tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jak zazwyczaj jestem na Nie . 

Powód ? Napisz coś więcej ! Napisz coś od siebie , a nie to co zazwyczaj w nudnych podaniach tzn. "Chciałbym pomóc w utrzymaniu porządku na serwerze" itp.. Człowieku masz 23 lata ? A twoje podanie jest napisane jak 12 latka . Dziękuje tyle mam do powiedzenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak

+ steam

+ wiek

+ aktywność

 

 

Ja jak zazwyczaj jestem na Nie . 

Powód ? Napisz coś więcej ! Napisz coś od siebie , a nie to co zazwyczaj w nudnych podaniach tzn. "Chciałbym pomóc w utrzymaniu porządku na serwerze" itp.. Człowieku masz 23 lata ? A twoje podanie jest napisane jak 12 latka . Dziękuje tyle mam do powiedzenia .

 

Ja tu nie widzę nic dziwnego i aby świadczyło że jest 12 latkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda to nic nie zmieni bo jestem graczem ale GOSC wgl nie ogarnia tego co sie dzieje :D dla mnie to total 0 z kupionym STEAM , dobre wyniki osiaga dzieki TS3. 

Zabicie go odrazu u@. 

To ze duzo czasu na serwerze to dzieki temu ze koles jest no life'm :D 

 

ZDECYDOWANE DUZE NIE ! . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Lajk
      Imię: Łukasz 
      Nick: Lajk
      Wiek: 20
      Staż w Counter Strike: kilka lat 
      Byłeś już administratorem serwera?: tak
      Znajomość amxx (Zgodnie z naszą skalą): 4
      Link do profilu STEAM: http://banid.pl/kto?to=0:0:1038469
      Posiadasz działający mikrofon?: Tak
      Dlaczego chcesz zostać administratorem?: Mam sporo czasu, a jak już mam wrócić to z rozmachem
    • Przez Marionetek
      Imię: Jakub
      Nick: Marionetek
      Wiek: 17 ukończone.
      Staż w Counter-Strike: Staż w CS dobre 5 lat.
      Byłeś/aś już administratorem serwera?: Tak, Pracowałem jako Administrator forum 1 rok, UBT przez 2 lata oraz Administratorem serwerów byłem przez 4 lata..
      Znajomość AMXX (Zgodnie z naszą skalą): 4
      Link do konta STEAM, na którym grasz: http://steamcommunity.com/id/marionetekpb
      Posiadasz działający mikrofon?: Niestety, nie
      Dlaczego chcesz zostać administratorem?: Gra parę osób na serwerze, na którym oppały zabierają im atrakcję, zabawę trzeba ich wyprosić z serwera permanentnie !
    • Przez WesołyGnat
      Imię: Nick: WesołyGnat
      Wiek: rocznik 82 wystarczy policzyć
      Staż w Counter-Strike: grałem w kafejkach od 1.5 w 1.6 gram z przerwami
      Byłeś/aś już administratorem serwera?: Adminem byłem chyba na 3 serwerach nazw nie podam bo nie pamiętam 
      Znajomość AMXX (Zgodnie z naszą skalą): AMXX nie używam tylko komend
      Link do konta STEAM, na którym grasz: nie wiem o co chodzi wam z tym linkiem podawało się steam id
      Posiadasz działający mikrofon?: nie posiadam i nie mam zamiaru kupować bo nie będę wdawać się w głupie gadki z innymi graczami
      Dlaczego chcesz zostać administratorem?: Irytuje mnie to że co wchodzę na serwer to admina nie ma a odpały graja ludzie wychodzą i nie ma z kim pograć FF
       
      Ps. Jeśli chodzi o składkę to nie mam zamiaru płacić jeśli dostanę admina ponieważ wystarczy że będę poświęcał  na to swój czas
       
      pozdrawiam WesołyGnat
    • Przez Skillerek
      Imie: Paweł
      Nick: GallSkill
      Staż w Counter-Strike: 3 lata
      Byles juz administratorem serwera ?: Nie ale znam amxx
      znajomosc amxx: 8/5/10
      Link steam: Mam no steam
      Dzialajacy mikrofon : za 5 dni
      Dlaczego ? : bo przyjemnie sie gra na tym serwerze i chce czegos nowego <3 
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...