Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

  • Podobna zawartość

    • Przez Biedaczek
      Biedaczek
      Witam wszystkich zainteresowanych tu osób zawitali.
      Szuakmy 4 osób do teamu
      Wymogi Snajpera juz mamy (mam ja orzełka)
      * Minimum orzełek / lub szeryf
      * 1000+
      * Czas na granie z team
      * Możliwość wyjazdu na lana
      * 17 lat
      * Doświadczenie
      * Miłą atmosfere
      * Mój team bedzie nie poważnie kiedyś grałem dużo razy w teamie ale to był tak ze tylko w domu ja ja chciałem bym cos na poważnie zeby sie gdzies wybrał na lany itp. Info info ucze sie z innymi bo mam sie by przez całe życie czasem pokrzyczeć Ale bez przesady u mnie bedzie miła atmosfera Po prostu szukam ludzi myśli co ja i chca robic zespół na powaznie nie dla zabawy! Nazwa do ustalenia

      Jestem z okolic czestochowy moje województwo śląskie mam na imie krzysztof bede mial w tym roku 20 lat dobrze gram z aawp poprosrtu trenuje ja jakos bardzo przepadam za nia ucze sie smołków taktyk jak mialem partyjny gram zespolowo nie patrze who ile ma fragów bo to nie jest gra 1v1 tylko 5v5 i sie gra zespołowo a nie samemu jak przegramy to nie np tylko ja cała drużyna a jak wygrywamy do każdego wygrywa
       
    • Przez ProBeMeSkill
      Potrzeba  by ktos   wbijal na serw  czasami z adminow  nie muwie ze non stop  siedziec  ale czasami wbic   bo co chwile jakies dzieci w chodza  dzis  chyba  z 3  dzieciakow  naraz  latalo na wh   i aim ..  masakra ...  potrzeba  jakiegos  nadzoru  troche    dziekuje  za  wysluchanie mojej uwagi  
    • Przez TreKing`
      Hej, szukam graczy cs go do grania meczów turniejowych Posiadam ts oraz skype moja ranga Kałach gram juz około 200h Jeżeli będzie ktoś chętny do spróbowania zemną zagrać piszcie pod postem swoje nazwy steam dodam i akurat może będzie się nam dobrze grało i wejdziemy na szczyt
    • Przez Mefik
      Witam szukam jakieś fajnej wersji cs1.6 (najlepiej BlackDeada), jednak te co są tutaj nie działają linki. Proszę o szybką pomoc 
    • Przez ZyWiecki
      Z tego co widzę mała jest aktywność adminów na DD2 rano i koło południa. Albo jak siedzą to 3 na raz a potem żadnego. Aktualnie jest 18 graczy w tym 4 do zbanowania. Grać się nie da a Wy mówicie że mało godzin na serwerze? To pozdro.. Powodzenia..
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...