Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

TreKing`

Hej Wszystkim :)

Polecane posty

Cześć wszystkim :) Mam na imię Aleksy i mam 16 lat :) Chodzę do 3 klasy gimnazjum ;PP Ostatnio szukałem serwera i znalazłem CodModa Pograłem chwilkę i mi się spodobał , zainteresowałem się forum No i tak chcę zacząć z wami przyjaźń :D :D :D  To raz jeszcze Heej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Kaja
      Hej mam na imię kaja mam 17lat chodze do szkoły policyjnej tak wgl hejcia
    • Przez TreKing`
      Witam wszystkich bardzo serdecznie Tutaj TreKing` Miałem kiedyś krótką przygodę z StarąSzkołą ale zacząłem historie z counter-strike Global Owensiv (jakoś tak to się pisze ) Może mnie pamięta pare osób ze starszej ekipy nie wiem czy jeszcze grają ale na pewno wiedzą ze jestem ten ,,UPIERDLIWY,, . Grałem tylko na CodModzie i nawet mi wychodziło Jeszcze raz Witam serdecznie
    • Przez Percy
      Siema Jestem Percy, co widać po nicku Gram na serwerze PB Lubię informatykę, i gry komputerowe ;D Jeszcze raz siema wszystkim.
    • Przez DawcaM
      Kuba
      19
      Wędkarstwo
      Dziewki
      Cs 1.6 
      Sentyment do klasyków 
      NonSteam (chwilowo)
      Chciałbym kiedyś zostać adminem PB !
    • Przez BombAway
      Cześć jestem Kamil mam 19lat pochodzę z małego miasteczka zwie się Susz w województwie warmińsko-mazurskim. Moje zainteresowania są sporę od gier komputerowych po tuning pojazdów mechanicznych. Aktualnie uczę się w liceum. Gram w szeroki wachlarz gier komputerowych interesuję się trochę grafiką komputerową. Zaczałem grać u was na CS:GO - FFA. Panuje tam miła atmosfera to postanowiłem odwiedzić i forum może poznam sporo miłych duszyczek z którymi będziemy łączyć pasje jaką jest cs i może inne gry się okażę
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...