Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

TnT

COS DO PODANIA (2)

Polecane posty

PROSZE O PRZECZYTANIE H@ (gg i steam) bo kilka razy spamowalem ale widze ze nic nie reaguje moze napisze tutaj

1. tu sa serwery na ktorych widac ze reklamuje robie to caly czas od podaneczka

http://speedy.sh/87pvJ/REKLAMA.rar

(caly czas tam spamuje okolo 1h dziennie)

2.sprawa jest taka (CYTUJE Z TEGO CO NAPISALEM NA GG DO H@)

SPRAWA WYGLADA TAK :)

"Siema, Od niedawna jestem graczem twojej serwerowni zazwyczaj siedze tylko na BB mialem admina na wielu serwerach nie tylko bb i ludzie byli ze mnie zadowoleni dlaczgo teraz nie mam ? bo mialem roczna przerwe gry w csa (wazniejsze sprawy) a przechodzac do tematu z tego co widzialem twoj serwer bb nie jest dobrze rozreklamowany niema do konca zrobionego sklepu i niema adminow (widzialem tylko 2) a mianowicie chcialbym Ci pomoc rozkrecic serwerownie i caly serwer za JH@ jakie zmiany chcialbym wprowadzic na serwerze (nowy regulamin) to napewno postaral bym sie znalesc pluginy typu snikania klockow zakaz bicia na ziemi i wiele innych chcialbym rozkrecic serwerownie i zostac na niej na dluzszy czas (mam jeszcze starych dobrych znajomych ktorzy razem ze mna byli adminami na serwerach) napewno konieczne bedzie rozszerzenie slotow po mojej reklamie jestem czlowiekiem wpywowaym na poczatek moze jakies konkursy za AP albo cos w tym stylu zeby zachecic graczy no to na tyle jezeli bylbys zaintresowany moja pomoca to zawsze jestem na GG "

3. DZIEKUJE H@ ZA PRZECZYTANIE WIADOMOSCI WYZEJ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomośc wygenerowana automatycznie.

Ten temat zostal zamkniety przez administratora lub moderatora.

Powód: Problem zostal rozwiązany

Jeśli sie z tym nie zgadzasz, zgłoś to moderatorowi lub administratorowi.

Z pozdrowieniami,

Zespol Cs-StaraSzkola.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...