Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

  • ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Podobna zawartość

    • Przez Galareta :v
      Imię: Piotr
      Nick: Kisiel <3
      Wiek: 13
      Byłeś już w UnBan Team?: Nie ale naprawdę ogarniam
      Ile czasu możesz poświęcić na dawanie UB użytkownikom: Teraz powrót = 2-3 h
      Kilka zdań o sobie: Mam na imię Piotr mam 13 lat. Mieszkam w woj. Mazowieckim. Interesuję się piłką nożną, grami komputerowymi. Lubie spędzać czas na tym forum. Jestem nawet ogarnięty jak na swój wiek . Co więcej powiedzieć... Chyba większość o mnie wiecie
      Byłbym bardzo zadowolony gdybyście dali mi szansę

      Wymagania:
      - Minimum 16 lat, × lecz ogarniam.
      - Doświadczenie, +/-
      - Minimum 100 postów na forum, ✓
      - Staż w sieci minimum miesiąc, ✓
      - Brak ostrzeżeń na swoim koncie, Jutro warn zostanie odrobiony
      - Brak konfliktów z użytkownikami forum. ✓ (chyba, że o czymś nie wiem)
      - Wysoka aktywność na forum. ✓

      /Edit
      Trance dlaczego mam tak nie pisać? Piszę prawdę.
      Papa Smurf, a dajmy H@ 12-latce. Mi nie zależy. Ja się staram tylko o ubt pzdr
      Bocian ja doświadczenie mam dobre. Chyba bana lub unbana każdy głupi da...?
      Wiem jak sprawdzać ss'y. Trzeba patrzeć na CRC i date modyfikowania aż tak tępy nie jestem..
      Tak tak konfliktowy xDDD Na serwerach szczególnie, a na ts tym bardziej. Pomyśl co piszesz, bo to nie prawda...
      Bocianek oczywiście, że sobie poradze
      Dzięki za rozpiskę
    • Przez Last
      Nick oskarżonego: Chwialek
      Nick oskarżyciela: Laścik!?:v
      Powód skargi: Otóż admin o nicku "Chwiałek" praktycznie co 30/60 minut banuje mnie na ts'ie za różne powody. Najlepsze jest to że On mnie wyzywa/obraża i jest wszystko w porządku, ale gdy tylko ja napiszę na niego coś obrażającego no to oczywiście ban.
      Dowody: Logi na ts'ie
      Czego oczekujesz: Ogarnięcia go/ upomnienia
       
      Majster nie pisz tutaj głupot że "upomnisz go" bo i tak tego nie robisz. Nie zamykaj tematu i niech wypowie się ktoś inny z @ a nie tylko Ty
    • Przez ALLeine
      Witam,
      Z tej strony ALLeine i właśnie się witam, wow!
       
      Od czego by tu zacząć, hmm? Przychodzę tutaj po bardzo, ale to bardzo długim okresie szukania czegoś na stałe - chyba właśnie to znalazłem
       
      Mam na imię Kacper, lat 17. Jestem bardzo pozytywną osobą. Mieszkam na Dolnym Śląsku, w mieście Zgorzelec. Lubie strasznie sport, tak samo jak e-sport. 
       
      Zostaje z wami na dłużej, mam nadzieje, że was polubię. Oczekuję odwzajemnienia
       
      Z fartem!
    • Przez Patatajnik
      iframe width="480" height="270" src="https://www.youtube.com/embed/dgBr7y1pf3M?feature=oembed" frameborder="0">
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...