Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

(outsider}

przywrócenie wsparcia ogniowego

Polecane posty

temat jest skierowany do h@ wiem,że została dodana klasa przeciwpancerny ale to nie to samo,stare wsparcie ogniowe jest niezastąpione i dużo osób nią grało przed resetem jestem często na codzie i widzę,że przeciwpancerny nie cieszy się zbytnim zainteresowaniem nic nie mam do tej klasy jest calkiem ok największy problem sprawia to,że trzeba przełączać na bazookę gdyby sterowanie odbywalo się za pomocą ''e'' byloby dużo latwiej :) co wy na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Szandra.
      Piszę w sprawie przedmiotu "dusza dzikiego bila", który zadawał obrażenia graczom znajdującym się w pobliżu gracza z tym przedmiotem, którego zabito.
      Zauważyłam, że już go nie ma, a szkoda.
      Fajnie by było go przywrócić, tak samo jak i "sokole oko", które niegdyś dawało brak rozrzutu, teraz go jedynie zmniejszyło. Może by wprowadzić taki przedmiot dający brak rozrzutu chociażby tylko dla vipów?
       
      Co wy na to?
    • Przez d2b90
      Pytanie do Black'a.
       
      Prawdopodobnie niedługo ma być reset. Chyba któryś admin ostatnio o tym wspomniał w czasie gry.
      Nie wiem czy to prawda ale...
      Black czy przywrócisz klasę "opanowany strzelec"? 
      Wyglądała ona tak:
       
      Nazwa Klasy: Opanowany Strzelec
      Inteligencja: -5
      Zdrowie: 5
      Wytrzymałość: 0
      Kondycja: -5
      Obrażenia: 0
      Ekwipunek: hegrenade, usp, glock18, tmp, flashbang
      Opis: nie ma rozrzutu w broniach.
       
      Z tego co pamiętam sporo osób nią grało.
    • Przez Azkres
      Dziś gra przywitała mnie nie miłą niespodzianką. Dlatego, bardzo proszę o przywrócenie poziomu. Szału nie ma, ale i tak chciałbym to odzyskać. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
      Azkres.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...