Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
Jam kut!

Skarga

Recommended Posts

Mój Nick w grze:*Kut*

Nick Admina/GraczaIPRZEMOI

Data,godzina, mapa zdarzenia:Ciągnie się to od 1 tygodnia.Na każdej mapie.

Opis Sytuacji:IPRZEMOI nadużywa admina i uprzykrza grę graczą.Na pb zmienia mape kiedy chce jeśli mu nie odpowiada rats to bez żadnego vote czy głosowanie następuje zmiana np. na dust'a Mało tego przeklina.Gdy adm został mu zabrany rashował i puszczał skill'e przed 2:50 a gdy go odzyskał banował graczy nawet na 2h.Na serwerze z zm przeszkadza.Gdy mój brat kampił on wlazł do niego na kampe i zaczął mu zasłaniać cele.A pó¼niej po prostu go zabił.Jeszcze dostałem od niego 2 razy ss'y nie wspominałbym o tym ale w jaki sposób on mi je zrobił.Dostałem je gdy byłem ded.On po prostu mi robi na złość.Nie sprawdzał czy mam wh tylko po prostu dupną mi ss'y nie zdążyłem klasy wybrać i już je miałem.

Ewentualne dowody w postaci SS/demka: http://imageshack.us/photo/my-images/138/z7od.png/

http://speedy.sh/tSnQD/Pulpit.rar

O co prosisz: Uważam że 10latek potrafi się lepiej zachować.Proszę o zabranie mu admina i najlepiej zbanowanie na zawsze tym bardziej że to nie 1 skarga.

Dziękuję.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co do ssów niechcący je dałem bo chciałem wziąść leczenie na E a ty akurat byłeś pod 3 bo ja biore leczenie i E 3 1 to mi szybciej biega a co do BB sprawdzałem kampy :) Dajcie mu UB aaa i jeszcze ziomek sie osmieszasz bo ja jeszcze ani razu nie dałem bana na 2 godziny ;(( A gdy nie miałem admina to wchodziły podszywki bo gdy niemiałem admina nie było mnie ani razu na serwie może ze 2 razy byłem i były podszywki to wyszedlem i zawolalem venoma i pobanował podszywki . Bo nie wyłączyłem AMX sory naprawde kut cie za to przepraszam nie zrobiłem tego specjalnie :/ Haha ja robie ciągle vote czy zmieniamy mape jak nieumiesz czytać to sie naucz bo tobie nie odpowiadają mapy a innym graczom tak . I po 1 brak dowodów :((( A te "Kurwa kto to mówi" To już było dawno dawno w innej skardze i dostałem za to kare. :) Naucz sie grać na pb ziomek gram terro 100 levelem mam staty 20 na 2 to już nie moja wina że grać nieumiesz i dajesz skargi jak cie dedne .. .

Share this post


Link to post
Share on other sites

A i ja się z tb kłócić nie zamierzam mógłbym podważyć każde twoje słowo ale szkoda mi czasu na cb. Mam nadzieję że Black rozsądnie postąpi.

Double post warn +1

/rafalek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jam kut!, Podwójny post!

IPRZEMOI, uważaj z adminem a nie... To jest ważna rola na serwerze, nie możesz od tak sobie wejść w amxmodmenu... Wchodzi robisz co trzeba i nie wchodzisz ponownie...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.


×
×
  • Create New...