Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

TnT

ODWOLANIE SIE CO DO SKARGI NA ALEX

Polecane posty

"""""Mój Nick w grze: NikodeM.C

Nick Admina/Gracza ALEX

Data,godzina, mapa zdarzenia:28.10.13 godz. 15.20 mapa bb_Alley

Opis Sytuacji:Admin ALEX zablokował respa wziął nieskończoność hp biegał po całej mapie wchodził na respa i zabijał zombie od dłuższego czasu to się dzieje

Ewentualne dowody w postaci SS/demka: http://www21.zippyshare.c...5/file.html-ssy

O co prosisz: Proszę o zabranie admina ALEXowi lub jakąś kare""""""

ODWOLUJE SIE PONIEWAZ BYLEM PRZY TEJ SYTUACJI I ZABILEM ALEXA NIE BIAL GOD MODA... DALO GO SIE ZABIC ALL ZOMBI BIEGALY NA ZIEMI :X I KAZDY BIL KAZDY CT BIEGAL KLOCEK NIE BYL POLOZONY PRZEZ ALEXA I ON GO ODRAZU ZABRAL JAK TO ZOBACZYL !!!!! ALEX TO DOBRY ADMIN

ODDAJCIE ADMINA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha koleś wiesz co ty sobie z tym możesz zrobić , nic . Po 1 niema takiego czegoś jak odwołanie skargi po 2 piszesz z innego nicku po 3 byłem przy tym prosze o zamknięcie :) Przeciez to nie ty Nikodem bo on ma inny nick na forum .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@IPRZEMOI

Dzieciaczku istnieje takie cos jak odwolanie sie co do skargi :x

I nie pisze z innego nicku jestes jakis nieogarniety.. zobacz sobie nawet moje podaneczko na forum ;)wiec nie wiem w czym Ty masz problem Takie oskarzenia wsadz sobie w kieszen ;)

TAK BO JA JESTEM TNT !!!! A NIE ALEX

Byles przy tym ciekawe jaki nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"""""Mój Nick w grze: NikodeM.C

Nick Admina/Gracza ALEX

Data,godzina, mapa zdarzenia:28.10.13 godz. 15.20 mapa bb_Alley

Opis Sytuacji:Admin ALEX zablokował respa wziął nieskończoność hp biegał po całej mapie wchodził na respa i zabijał zombie od dłuższego czasu to się dzieje

Ewentualne dowody w postaci SS/demka: http://www21.zippyshare.c...5/file.html-ssy

O co prosisz: Proszę o zabranie admina ALEXowi lub jakąś kare""""""

ODWOLUJE SIE PONIEWAZ BYLEM PRZY TEJ SYTUACJI I ZABILEM ALEXA NIE BIAL GOD MODA... DALO GO SIE ZABIC ALL ZOMBI BIEGALY NA ZIEMI :X I KAZDY BIL KAZDY CT BIEGAL KLOCEK NIE BYL POLOZONY PRZEZ ALEXA I ON GO ODRAZU ZABRAL JAK TO ZOBACZYL !!!!! ALEX TO DOBRY ADMIN

ODDAJCIE ADMINA

to ja Jestem Nikodem (: i mam Oryginalny nick który Przemo zna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy jestescie tacy tempi czy udajecie jest to odwolanie sie do skargi NIKODEMA !!!! WIDZISZ znaczki """""""" ?? to znaczy ze cos cytuje jak by cie nie nauczyli jeszcze :)

to jest wlasnie odwolanie sie do tej skargi ^^ czytaj ze zrozumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CZLOWIEKU JA JESTEM TnT MAM ADMINA NA SERWERZE I TO JA NAPISALEM !!!! TO JEST MOJE ODWOLANIE SIE A NIE NIKODEMA !!!!

Wyjaśnij czemu pisałeś z jego ip .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...