Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

  • Podobna zawartość

    • Przez ραтя¥қ ۩۞۩
      Siemanko wszystkim
      Jestem Patryk, mam 18 lat, pochodzę z Karsznic/Zduńska Wola/Łódzkie. 
      Chodzę do 2 klasy szkoły kolejowej w Łodzi.
      12 lat trenuję piłkę nożną, troszkę piłkarzyk jest
      W cs gram już sporo czasu, blisko 7 lat
      Pozdrawiam Wszystkich  do zobaczenia na serwerach
      Wesołych świąt !  
    • Przez Czajson
      Siema, z tej strony Czajson, ma na imię Konrad, lat 17 prawie, mieszkam w Krk, znam Kakusia, moje zainteresowania, to motocykle, muzyka, dziewczyny ^.^  Będę się starać o jakieś rangi na pewno Pozdro! :{P
    • Przez Barto
      Witajcie ! Postanowiłem się w końcu przywitać po średnim starzyku gry na serwerze Cod mod A więc na początek , nazywam się Kuba mam 19lat(Zaczynam)dzisiaj mieszkam w pięknym nadmorskim mieście , Gdańsku o szkole już nie będę mówił bo na samą myśl chce mi się wymiotować .. Tak jak mówiłem znajdziecie mnie na serwerze Cod mod pod nickiem Barto może ktoś kojarzy:D Oczywiście jeśli ktoś będzie wjeżdżał na moją kulturkę to powiem od razu na stracie że czasami jestem trochę porywczy oczywiście staram się to ograniczyć do minimum ale jak widzę że ktoś nie potrafi słuchać celowo coś robi albo się spina wtedy już reaguję to chyba normalne lub jak ktoś wiedzieć na moją mamę którą straciłem 2 dni temu Tak więc jeszcze raz witam was serdecznie mam nadzieję że będzie się nam dobrze wspólnie grało i pracowało jestem aktywny zarówno na serwerze jak i forum i zostanę na dłużej Pozdrawiam. Jak ktoś grał NaFarcie to mój nick tam był Kiwi
    • Przez Król albani
      Witam gram od jakiegoś miesiąca i podoba mi się wasz serwer a także forum myślę że zostanę z wami dłużej
      Pozdrawiam
       
    • Przez Azkres
      Twój nick w grze: Azkres Nick oskarżonego admina/gracza: Szymoneczekqwe IP oskarżonej osoby: Steam ID oskarżonej osoby: Data, godzina, mapa zdarzenia: 02 03 2015 ok 21:30 Opis Sytuacji: Gracz używał WH do czego sam się przyznał... Dowody: O co prosisz: Baan!
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...