Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
KarQ

MARVEL Future Fight na weekend

Recommended Posts

1_marvel_future_fight.jpg

 

 

 

 

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy MARVEL Future Fight - świetną grę akcji z elementami RPG dedykowaną na urządzenia mobilne zarówno z systemem Android jak również iOS.

 

Dzięki powiązaniu bohaterów z legendarną linią komiksów od amerykańskiego wydawnictwa Marvel tytuł stanowi niepowtarzalną gratkę dla wszystkich fanów Spider-Mana, Hulka, Kapitana Ameryka i całej spółki.

 

 

Więcej informacji oraz linki gdzie można pobrać znajdziecie: >TUTAJ<

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 • Similar Content

  • By KarQ
   W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Sky Force 2014 – pełną energii, podniebną strzelaninę 3D nawiązującą do swojego pierwowzoru z przed ponad 10 lat, a aktualnie przeznaczoną na urządzenia mobilne zarówno z systemem Android jak również iOS. Po tamtych sukcesach edycja 2014 powraca z jeszcze lepszymi rozwiązaniami, bardziej widowiskową grafiką i jeszcze bardziej dynamiczną rozgrywką dopasowując się świetnie do aktualnie panujących standardów. Zdobywając na nowo niezliczone tłumy miłośników Sky Force ponownie udowadnia, że podniebne podróże połączone z misją totalnej eksterminacji to tematyka ponadczasowa, nie będąca w stanie nigdy się znudzić, ani też przeminąć.
    
   Trailer:

   https://www.youtube.com/watch?v=I_MYJvsq16g


   Więcej informacji znajdziecie: >>TUTAJ<<  • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.


×
×
 • Create New...