Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

  • ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Podobna zawartość

    • Przez (outsider}
      ponawiam proźbę o usunięcie broni z klasy komandos.Dlaczego ? klasa komandos jest za dobra od kiedy ma uzi (wiertarkę) po osiągnięciu przez gracza poziomu 60 jest nie do zatrzymania dodam,że przez wzmocnienie klasy komandos poprzez dodanie tej broni grywalność na COD spadla praktycznie do zera ponieważ szanse na zabicie komandosa są bardzo niewielkie mój post nie jest jedyny admin killerek już zglaszał ten problem na samym początku zaraz po resecie link : http://cs-staraszkola.pl/topic/14160-usunięcie-broni/ . Aby server działał jak kiedyś trzeba rozwarzyć w końcu tą kwestię .
    • Przez K!LL3R3K
      Proponuję usunąć to uzi od komandosa, bo jest ono tam niepotrzebne. Dlaczego? Komandos i tak jest dobrą klasą a odkąd ma to uzi, to ludzie grają nim nie dlatego, że ma 1/1 z kosy, tylko właśnie dlatego, że ma to uzi i jak wymaxują kondycję to biegają tylko z uzi i zabijają strzelając przed siebie. Więc ta broń jest tam nie potrzebna, deagl jest wystarczający, ewentualnie można dać, np +5 DMG z deagla.
      I jeszcze co do klasy Czujny strzelec to można by mu dać może podwójny skok, bo tak to ta klasa jest po prostu póki co słaba, bo bardzo mało osób gra klasą Ninja/Cichy zabójca.
    • Przez Trance
      Potrzebuje strony ze skinami go za sms której wiecie że nie oszukują i ją polecacie. Po demna był o tym post ze sprzedają skiny ale ni polecaliscie
    • Przez Trance
      Potrzebuje konfiguracji do cs'a po angielsku bo nie mogę nigdzie znaleźć dajcie ss'y lub linka do filmu na yt.
    • Przez Last
      Witam
      Mam taką propozycje aby vip'om usunąć kolorowe smoke gdyż nie są potrzebne ,  jest słabsza widoczność i jak ktoś ma słabszego pc'ta to nie idzie grać ..
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...