Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

ChwialekK

W końcu koniec :v

Polecane posty

Yo, yo, yo, chcę się pożegnać (może niekoniecznie z siecią i forum) z rangami Moderatora i UnbanTeam. Nie chce mi się tego robić, i tak nic z tego nie mam, prawie 500h a i tak tylko się tutaj marnuję. Dodatkowo ostatnio popadłem w konflikt z moderatorem (pozdrawiam Cię vENOM ;p ). Życzę tej sieci ogarniętych ludzi (bardziej ode mnie ). Mam nadzieję, że może kogoś szanowny H@ przyjmie do pomocy, bo z serwerami krucho - np.: wm, jedyny mod w polsce (o ile nie na świecie) a i tak się słabo trzyma. Proszę o pozostawienie mi admina na TS3 ( Last niestety nie koniec ), oraz na CS:GO bo sobie tam pykam. Decyzja ta jest ostateczna, może kiedyś powrócę, ale nie jest to potwierdzone. Teraz klasyczna lista osób które mi pomogły itp
MastHer - Tobie zawdzięczam moje obecne (już niedługo) stanowisko. Jesteś najbardziej pomocnym użytkownikiem na tym forum, to właśnie on nauczył mnie "fachu" moderatora i ubt :)
Rudy :trol: - największy badass tej sieci (z nutką ironii), śmieszny typek, nic więcej nie mogę powiedzieć :v
Blacku - każdy wie jak jest :v
vENOM - trzymaj się, powodzenia tutaj, rank up niedługo
Werka - najlepszy grafik z jakim miałem styczność. Do tego miła i fajna osóbka
Kaktus - Widzimy się na 1.6 jeszcze :trol:
Pimp - weź się za te dd2 w końcu :facepalm:
Laścik hehe - do zobaczenia na tsie :trol:
KarQ - w sumie nie znam, wydaje się w porządku, zaakceptował moje podanie na moderatora tak więc tu jest :D
Demon i Flamaster - największe trolle w sieci :trol: 
Cała stara ekipa adminów i graczy z DD2 (Ziemiok, Omerta, Kat, sQn i wiele innych :) ) - pozdro pany, zawsze było śmiesznie :D

Oraz pozdrawiam całą część która nadzwyczaj się cieszy z mojego odejścia :trol: Nara

btw proszę nie warnować za emotki :v

btw2 zapomnialem
kissek dorośnij w końcu :v

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dzięki ziom trzymaj się.

A teraz do black'a 

o jakie głupstwa ci chodzi chce odejść, trudno wszyscy go lubią, będzie go brakować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

vENOM - trzymaj się, powodzenia tutaj, rank up niedługo

 

Nie

 

Może jak byś nie pisał tych skarg było by inaczej ...

Cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaa
      Witam ! Właśnie powróciłem z nad morza i kończę urlop ! Pozdrawiam was Panie < 3 i Panowie  
    • Przez rudy pegaz
      Cześć mam propozycję dot. nuty na koniec rundy:
       
      wycięta nuta: https://drive.google.com/open?id=0B4wERmqvkXTaVWRCYldZU1pGWlU
      scan:  https://www.virustotal.com/pl/file/a386555a91de247d541a4ba8d0c2408733b702ef2781e5640000f2013098d90e/analysis/
       
      Tede - Pażałsta
                                                                      Pozdrawiam ( ͡° ͜ʖ ͡ °)
    • Przez K!LL3R3K
      Witam, chciałbym zgłosić, że na koniec mapy trzech najlepszych graczy dostaje po 3, 2 i 1 PD zamiast 300, 200 i 100 PD. 
      Proszę o naprawienie tego
    • Przez Mareczek
      zegnajcie ziomki milo sie przez prawie 2 lata gralo dzieki za gre pozdrawiam was wszystkich niam niam heh moze kiedys gdzies ktos pogra na innych , trzymajcie sie ,   narazie ;c 
    • Przez κυвɑ.
      Siemanko.To prawdopodobnie ostatni post który pisze.Powoli kończy się moja przygoda z cs 1.6.Dziękuje za masę zajebiście spędzonych godzin w doborowym towarzystwie.Niestety zniechęciły mnie do gry niektóre posunięcia administracji których kompletnie nie rozumiem.Nie jest to ostateczna decyzja ale sądzę że jeżeli wrócę to spotkamy się w cs:go.
      Pozdrawiam ekipę z dd2 i rudego Mastera.Są też osoby które wspominam w gorszy sposób i ich także chciałbym pożegnać (MastHer nie będę Ci więcej udowadniał jakim nawozem społecznym jesteś i poniżę Cie więcej bo nie masz do mnie startu)
      Powodzenia. 
       
       
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...