Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Mefik

Przesada...

Polecane posty

Proszę o usunięcie możliwości doładowywania sobie lv, bo według mnie to nie jest fair wobec graczy których nie stać, albo szkoda im pieniędzy na takie głupoty. Podnieście cenę za admina lub vipa, nie takie głupie pomysły realizujecie. Niech sobie Black zobaczy że odkąd wprowadził to na serwerze, to gra przez to mniej graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę o usunięcie możliwości doładowywania sobie lv, bo według mnie to nie jest fair wobec graczy których nie stać, albo szkoda im pieniędzy na takie głupoty. Podnieście cenę za admina lub vipa, nie takie głupie pomysły realizujecie. Niech sobie Black zobaczy że odkąd wprowadził to na serwerze, to gra przez to mniej graczy.

 

Admin + vip jest za darmo. Raczej przeciwnie, graczy jest coraz więcej. A serwer musi się z czegoś utrzymać. Nawet z taki ludzi jak (else/bastex) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz na myśli, ze Ja czy Else wydaliśmy chociaż złotówkę na tą grę, to jesteś w wielkim błędzie ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osz Wy Judasze :D Moge z czystym sumieniem napisać, że ja nie kupowalem golda czy expa smsami i tak samo Bastex xd 
Jak chcesz wiedziec jak mozna miec taki lvl, to uzbieraj sobie 3000 złota, i kup za 250 złota losowa ilość expa, to z 70 lvla wskoczy Ci 190 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę niczego złego w możliwości kupna niewielkich ilości punktów honoru / złota.

 

P.S.

Jeszcze nikt nie skorzystał z sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Mefik
      Mój Nick w grze: Mefik

      Nick Admina/Gracza: Else. i Bastex

      IP oskarżonej osoby: Brak

      Steam ID oskarżonej osoby: Brak

      Data,godzina, mapa zdarzenia: przed chwila, de_dust2_long

      Opis Sytuacji: Po upomnieniu przeze mnie dalej mieli wyjebane i rashowali, mimo że nie upłyneło 10s.

      Ewentualne dowody w postaci SS/demka:

      O co prosisz: O ogarnięcie tych graczy i usunięcia kupowania tych leveli bo to psuje sens gry na tym serwerze. Nie każdy ma stały dochód by wywalać 30 zł na miesiąc i kupować sobie punkty honoru aby dorównywać 2 lamusom. Powinno być fair play a nie jakieś dodatkowe zarabianie. Według mnie ten serwer przez to traci graczy.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...