Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

C.K.M

Propozycja zmiany

Recommended Posts

Chciałbym tu zmienić cechy klasy medyka. Otóż można by było zmienić ustawienia leczenia na nóż tzn leczyć nożem uderzajac

swojego nożem bąc tak samo wskrzeszac zmarłych i leczyć siebie samego trzymając nóż uruchomiając samoleczenie .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od tego są apteczki żeby się nimi leczyć, a nie kosą machać. Dodatkowo plusem apteczek jest to, że można leczyć siebie i innych z drużyny za jednym razem, a kosą by trzeba było po kolei siebie, potem innych, co zajmowało by więcej czasu, a podczas walki byłoby bezużyteczne, bo tak to można puścić apteczkę i się leczy podczas strzelania, a wg twojego pomysłu trzeba by było przerywać walkę żeby się uleczyć.

Dodatkowo apteczki masz dwie i możesz się dwa razy uleczyć, a tak to kosą można by w każdej chwili się uleczać, więc jakby ktoś grał bardziej kapmiąc to miałby cały czas full HP.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W sumie racja ale jak one są to może ich więcej dawać tzn +1 apteczka co 15 inteligencji podwyżonej ?

Edited by C.K.M

Share this post


Link to post
Share on other sites

może ich więcej dawać tzn +1 apteczka co 15 inteligencji podwyżonej ?

Dwie to wystarczająco. Te apteczki można nawet osłabić, bo jak wbijesz w medyku te 50int to apteczka leczy około 30HP/s (o ile dobrze pamiętam)

Uwzględniając, że apteczka leczy przez 4s to już daje 120HP, a że ma się dwie to jest już 240HP, i dodać do tego jeszcze 120HP medyka +50HP ze

statystyk to wychodzi 410HP. Czyli wg tego wychodzi, że medyk już na 100 lvl(z przydzielonymi statami w HP i INT) ma tak jakby 2.5 razy więcej HP niż klasa typu taktyk, szturmowiec na tym samym lvl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

dodam jeszcze tylko,że killerek ma racje ta kosa nie pasuje , jest apteczka a co do samej klasy to rzeczywiście można osłabić bo po 50 w int postać jest ciężko rozwalić przykładem był talib.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 • Similar Content

  • By Mr.Oisou
   Nazwa Klasy: Hacker
   Broń: HK UMP
   Kondycja: +20
   Health: -10
   Podczas stania nie ruchomo, Gracz z tą klasą będzie się robił coraz mniej widoczny.
   Specjalna umiejętność pod klawiszem C: W polu rażenia 300(+int) graczom zostanie odwrócona konfiguracja poruszania się (W = S, A = D etc etc.) jak i Myszki (LPM = PPM, Odwrócony Ruch myszką)  przez 5 sekund.
    
  • By Yaudso
   proponuje zmienic klasa takim jak prorok/sanitariusz uzycie ich wbudowanej umiejetnosci na inny klawisz poniewaz ktos moze chciec uzyc spadochronu i moze na proroku od razu maskowanie odpalic , proponuje zmienic uzycie wbudowanych umiejetnosci na c a perki np na x bo juz to troche denerwuje
  • By BlaQ517
   Changelog - Zmiany na serwerze only de_dust2
    
   30.01.2018
    
    
  • By YsIo
   Kiedyś proponowałem black'owi pewien pomysł, mianowicie co byś Cię powiedzieli aby do coda dodać dm ? Oczywiście to by się wiązało z nowym balansem klas. W sieci mało jest już takich serwerów, a jeżeli są to są oblegane przez graczy co by na pewno pomogło w rozwoju sieci. 
  • By Rafav63
   Cześć! Moją propozycją jest zmiana w klasie Cichy Zabójca, jako klasa premium powinna mieć trochę lepsze statystyki/umiejętności
   Chodzi mi o zmniejszenie widoczności na nożu, nawet jak stoimy w cieniu dość dobrze ją widać nie mówiąc o tym jak pójdziemy w troszkę jaśniejsze miejsce, wtedy jest całkowicie widoczna,  klasa jest płatna a prawie identyczna jak Ninja. Dałbym jej 10% widoczności lub więcej zdrowia, czy ciche kroki (No bo w końcu cichy)
   Przy okazji może więcej graczy pokusi się o kupno premium :>. Tyle ode mnie, zapraszam do dyskusji.
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.


×
×
 • Create New...