Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

  • Podobna zawartość

    • Przez Last
      Imię: Jakub
      Nick: Lascik!?
      Wiek: 16
      Staż w Counter Strike: 2,5
      Byłeś już administratorem serwera?: Oczywiście
      Znajomość amxx (Zgodnie z naszą skalą): 3
      Link do profilu STEAM: Steam
      Posiadasz działający mikrofon?: Tak
      Dlaczego chcesz zostać administratorem?: Grywam często na serwerze, widzę dużo osób łamiących regulamin, używających wspomagaczy. Po co mam wołać np. Majster.'a skoro mogę sam zaprowadzić porządek ?
       Jeżeli ktoś się zapyta "ale ty już masz admina" to nie, nie mam go ponieważ Black mnie zdegradował za to że zbanowałem gracza z powodem "wh". A tak nie można tylko ss+automatyczny ban. .__.
    • Przez Last
      Imię: Jakub
      Nick: Lascik!?
      Wiek: 16
      Staż w Counter Strike: 2,5
      Byłeś już administratorem serwera?: Tak, posiadam także na DD2
      Znajomość amxx (Zgodnie z naszą skalą):2/3
      Link do profilu STEAM: Sztim
      Posiadasz działający mikrofon?:Tak
      Dlaczego chcesz zostać administratorem?:Ponieważ serwer ruszył na nowo, gram dość często na WM i widzę wielu graczy którzy łamią regulamin. Chciał bym pomóc w ogarnięciu serwera aby nowi gracze zostali na stałe
    • Przez Last
      Imię: Jakub
      Nick: Last
      Wiek: 16,5
      Doświadczenie: Duże
      Miałeś moderatora na innym forum?: Tak, miałem
      Dlaczego chcesz zostać moderatorem (minimum 3 zdania): Ponieważ chcę pomóc w ogarnięciu forum. Lubię pomagać użytkownikom. Przesiaduje długo na forum i zawsze będę mógł pomóc komuś z jego problemem
      Co zrobisz jeżeli Twojego przełożonego nie będzie, a ktoś będzie miał problem?: Postaram się jak najlepiej mu pomóc.
      Lubisz pomagać użytkownikom?: Oczywiście
      Kontakt (gg, FB, Skype, Steam): Steam
      Kilka słów o sobie: Mam na imię Jakub. Mam 16 lat (17 w Lipcu) Interesuje się informatyką i różnymi sportami. W wolnym czasie lubię pograć sobie w cs 1.6, za jakiś czas mam nadzieję w cs:go Jestem miłą i ogarniętą osobą
      10 reklam Forum(obowiązkowe):
      1. Reklama<-- (akceptacja)
      2. Reklama
      3. Reklama
      4. Reklama
      5. Reklama
      6. Reklama
      7. Reklama
      8. Reklama
      9. Reklama
      10. Reklama
       
      @edit
      Co do stracenia rangi, zostało to wyjaśnione z Blackiem
    • Przez Last
      [b]Rodzaj pracy:[/b] Spray
      [b]Tematyka:[/b] -
      [b]Rozmiar:[/b]300x300
      [b]Napis:[/b] Last?!
      [b]Kolorystyka:[/b] Niech coś grafik wymyśli
      [b]Inne uwagi:[/b] Proszę o odyebanie jakieś napisu na całej powierzchni wymiarów spraya
      I oczywiście napis bez tła :v
    • Przez Last
      Imię: Jakub
      Nick: Last
      Wiek: 16,5
      Byłeś już w UnBan Team?: Tak
      Ile czasu możesz poświęcić na dawanie UB użytkownikom: Bardzo dużo. Na forum zaglądam bardzo często.
      Kilka zdań o sobie: Mam na imię Jakub, mam 16 lat. Chodzę do szkoły technicznej o kierunku Informatyk. Interesuje się infotmatyką oraz tenisem ziemnym Chcę powrócić na to stanowisko ponieważ chciałbym nadal pomagać użytkownikom. Wcześniej bardzo dobrze sobie radziłem jako UnBanTeam. Straciłem tą rangę przez głupotę i dziecinne zachowanie. Przemyślałem to i mam nadzieję że dacie mi jeszcze jedną szansę
      Pozdrawiam przychLast
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...