Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Siemaano :D. Jestem Krzysiek mam 15 lat, mieszkam w Skarżysku Kamiennej ( koło Kielc), od dzisiaj będę grał tutaj na serwerze PaintBall, i myślę że zostane z Wami jak najdłużej. Pozdrawiam ReDoX :3
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

  • Podobna zawartość

    • Przez Zakochany:)
      Witam serdecznie:) 
       
      nazywam się Damian i mam 25 lat z cs'em mam bardzo długi staż prawie 7 lat:)
      prowadziłem swój serwer FFA cs 1.6 nawet dobrze funkcjonował ale wiecie brak kasy spowodował to ze upadł. byłem pary razy moderatorem jak i J@, należałem do UBteam  mam nadzieje ze będę tutaj mile widziany i w jakiś sposób lubiany:P
      zamierzam grać na only DD2 jak i może na Cs GO chociaż w GO słaby jestem bo nie dawno kupiłem:)
       
       
      POZDRAWIAM
    • Przez Mazowiecki Marcin :)
      Na Waszym kochanym serwerze de dust 2 dostałem bana, a że spodobała mi się atmosfera i w ogóle, to myślę sobie (wstawię ssy i dołączę do społeczności)

      Mam na imię Marcin, mam 18 lat  i mieszkam w pobliżu Warszawy!
      Interesuję się sportem, skoczną muzyką typu Hardbass, electro - house czy też Jumpstyle.
      Kręcą mnie także, militaria i grafika komputerowa.
      W Cs'a 1.6 gram od roku, szczególnie upodobałem sobie dusta2

      No, to by było na tyle. Pozdrawiam serdecznie wszystkich z tej sieci!
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...