Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Years213

Kpiowanie poziomu .

Polecane posty

Chciałbym złożyć skargę na gracza SpeedCubers| SpeedRunner :). Gdy na serwerze wszedł gościu z moim nickiem. Skopiował poziom i wrócił do normalnego nicku. Gdy wszedłem na serwer nie miałem punktów statystyk , skilli , farbek . Według mnie powinien dostać bana permamentnego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grał mój brat . Nagle wszedł gościu z moim nickiem czyli Quecc. Po chwili zmienił na swój normalny czyli SpeedCubers| SpeedRunner :) i miał 77 czyli mój poziom.

Jak wszedłem po 1 lub 2 min na serwer nie miałem pkt statystyk i skilli , farbek również nie było . Mój brat czyli Ruska Lemoniada xd może potwierdzić . Dragnell też . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Farbki mogły zniknąć na expa..

ale nie mógł sobie wziąć z nicku na inny nick expa.. jak dla mnie to nie logiczne..

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, iż mały problem nie tkwi w administracji tylko w Tobie.. bo nie wiem po co obrażasz administracje skoro nikt nie może wziąć Ci lvl :facepalm:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Był już taki bug w 2013-2014 roku gracz IPRZEMOI złożył taką skargę i to się działo jak Black odnawiał serwa...

Cytat:

  Gdy wbijam na konto moje IPRZEMOI 340 level i w trakcie gry zmienie  nick to dodaje mi na inny nick te 340 leveli i mam tak samo staty rozdane i levele z IPRZEMOI nie znikaja.  Prosze o szybką reakcje ADMINISTRACIJ.

Nie ma takiej możliwości.

Zresztą sam spróbuj zmiany nicku podczas gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...