Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Years213

Kpiowanie poziomu .

Recommended Posts

Chciałbym złożyć skargę na gracza SpeedCubers| SpeedRunner :). Gdy na serwerze wszedł gościu z moim nickiem. Skopiował poziom i wrócił do normalnego nicku. Gdy wszedłem na serwer nie miałem punktów statystyk , skilli , farbek . Według mnie powinien dostać bana permamentnego .

Grał mój brat . Nagle wszedł gościu z moim nickiem czyli Quecc. Po chwili zmienił na swój normalny czyli SpeedCubers| SpeedRunner :) i miał 77 czyli mój poziom.

Jak wszedłem po 1 lub 2 min na serwer nie miałem pkt statystyk i skilli , farbek również nie było . Mój brat czyli Ruska Lemoniada xd może potwierdzić . Dragnell też . 

Myślę, iż mały problem nie tkwi w administracji tylko w Tobie.. bo nie wiem po co obrażasz administracje skoro nikt nie może wziąć Ci lvl :facepalm:

Był już taki bug w 2013-2014 roku gracz IPRZEMOI złożył taką skargę i to się działo jak Black odnawiał serwa...

Cytat:

Gdy wbijam na konto moje IPRZEMOI 340 level i w trakcie gry zmienie  nick to dodaje mi na inny nick te 340 leveli i mam tak samo staty rozdane i levele z IPRZEMOI nie znikaja.  Prosze o szybką reakcje ADMINISTRACIJ.

Nie ma takiej możliwości.

Zresztą sam spróbuj zmiany nicku podczas gry.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...