Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
ciFBB

ReD - ¬le wypełnia obowiązki Admina.

Recommended Posts

Grając na serwerze zauważyłem że ReD za bardzo się rządzi. Mówie do niego że ktoś bije mnie na ziemi (gracz tx) wtedy admin nic sobie z tego nie robi mówi "Takiego lamusa jak ty może bić każdy" nie rozumiem po co te teksty?

Mówię zobacz bo kolega ma więcej niż 3 przeszkody, a ponoc nie mozna miec wiecej jak 3 to mówi że mu to wisi mamy wbijać do niego.

Ogólnie cały czas przestawia kampy i jeżeli o coś pytam odrazu banuje.

Spytam czy moge wejść na jego kampe bo zostało 5sek do końca a on odrazu ban na 30minut też tego nie rozumiem. Jeżeli nie zdąży zrobić kampy to robi ją po czasie i wchodzi do niej nie jak normalny gracz tylko się transportuje to ma być normalne? kto ma z nim szanse? 1 broń mu się skończy zmienia na Krowe, AK, M4 jak go zabić się pytam?

Sam łamie regulamin i robi z siebie kozaczka ;(

Proszę o rozpatrzenie sprawy.

Z poważaniem ciF # BB.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmmm dawno nie grałem na bb i nwm jak teraz ReD się sprawuje ale bez dowodów skarga będzie odrzucona (no chyba że świadkowie to potwierdzą)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja żadnej z tych sytuacji nie mogę potwierdzić... Red według mnie nie jest taką złą osobą jak ja nie zdążyłem zbudować to mi pozwolił wejść, tak samo jak zgłaszałem kogoś to natychmiastowa reakcja.

A co do Ciebie ciFF, to ty nie powinieneś mieć tutaj życia, gdy się do Ciebie dojdzie to robisz reconecta i ciągle w CT jesteś, druga sprawa trzy przeszkody max hm? Mam ci przypomnieć sytuacje z kilku dni wcześniej jak to z kolega zbudowaliście kampe z 5 przeszkodami i bezczelnie biliście na ziemi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć. Może ja coś powiem bo widze że dzieje się tutaj za dużo. Powiem jak to było gracz tx niebił na ziemi bo się patrzyłem. I jak byś chciał wiedzieć miał 5 przeszkód i usunołem mu 2. Nie wieżysz prosze pytaj się innych. Te słowa co ty napisałeś "Takiego lamusa jak ty może bić każdy" to nawet nie wypowiadałem. I chciałeś wbić na moją kampe ja powiedziałem NIE!!! a ty dalej wbijasz i dostałeś bana na 30 minut żebyś się nauczył jak ktoś coś mówi. Nie banuje NIKOGO jak ktoś się o coś mnie pyta zacznijmy od tego. I tutaj co napisałeś ze zmeiniam na krowe/m4/ak to nawet jeszcze nigdy na serwerze nie kupiłem krowy i ak. A m4 to ja wybieram zawsze i nw po co tak zmyślasz ?

Ps.: NIEMASZ PRAWA WBIć JUŻNIGDY DO MOJEJ KAMPY NAWET JAK TO BęDZIE 1 SEKUNDA DO KOńCA.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiadomośc wygenerowana automatycznie.

Ten temat zostal zamkniety przez administratora lub moderatora.

Powód: Brak dowodów.

Jeśli sie z tym nie zgadzasz, zgłoś to moderatorowi lub administratorowi.

Z pozdrowieniami,

Zespol Cs-StaraSzkola.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.


×
×
  • Create New...