Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Cześć jestem Kamil mam 19lat pochodzę z małego miasteczka zwie się Susz w województwie warmińsko-mazurskim. Moje zainteresowania są sporę od gier komputerowych po tuning pojazdów mechanicznych. Aktualnie uczę się w liceum. Gram w szeroki wachlarz gier komputerowych interesuję się trochę grafiką komputerową. Zaczałem grać u was na CS:GO - FFA. Panuje tam miła atmosfera to postanowiłem odwiedzić i forum może poznam sporo miłych duszyczek z którymi będziemy łączyć pasje jaką jest cs i może inne gry się okażę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez abdi
      Siema Gram na serwerze DD2 od dluzszego czasu ale dopiero dzis sie przywitam :V.
      Moj nick: Zjadlem Cie!    #LSD
      Gralem juz z paroma osobami mam nadzieje ze posiedze troszke na serwerze :V.
      Zycze milego dzionka:V
    • Przez OlsztynDeXus
      Siema nazywam się Kamil , Lubie grać w cs'a  mój nick to : -GamingOlsztyn- DeXus . Gram na serwerze stara-szkoła od nie dawna .
      Myślę że będę często aktywny na forum .jak i na serwerach 
    • Gość
      Przez Gość
      Siemano Ludzie nazywam się GROM <3 byłem kiedyś tutaj znany jaki Zielik254   gram w csGO
    • Przez m0veX
      Siema z tej strony Mateusz lat 19 pochodzę z małej miejscowości Połaniec w Cs`a gram od 8 lat na steam ;p Interesuje się grafiką i webmasteringiem Z chęcią pomogę gdy będzie potrzebna pomoc. Do zobaczenia na serwie DD2. Pozdro 600 !
    • Przez Percy
      Siema Jestem Percy, co widać po nicku Gram na serwerze PB Lubię informatykę, i gry komputerowe ;D Jeszcze raz siema wszystkim.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...