Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Goku

Exp

Polecane posty

Witam, proponuję dodać na serwer ostatnio coraz bardziej słynny GunXpMod...

Polega to na podobnej zasadzie jak serwery "GunGame" zaczynamy z glockiem i za zabicia otrzymujemy doświadczenia i zdobywamy poziomy.Im wyższy poziom tym lepszy poziom broni(na stałe). Myślę, że urozmaiciło by to grę i przyciągało nowych graczy. Poza tym ludzie w końcu się znudzą można pograć trochę tak sobie pó¼niej też, ale jak się ma grać bo zawsze mozna coś lepszego zdobyć to na prawdę daje to jakoś motywacje bo taki zwykły mod się nudzi po miesiącu po dwóch ale się znudzi.

LINK: http://amxx.pl/topic/34303-gun-xp-mod-20-pl-zapis-na-nick/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce zakładac nowego tematu więc zaproponuje coś jeszcze tutaj. Serwer ma jedną wadę mianowicie: "Nie ma admina, nie ma gry" co to oznacza? a to, że bez admina wszyscy szaleją.

Wchodzenie na cudza kampe, nie wykonywanie celów mapy, strzelanie na cudzej kampie, oraz skracanie... Na kilka z tych przyczyn mam rozwiązanie.

1. Skracanie) Wielkie problem...uznajmy zrobiliśmy super kampę, ale klocki, których nikt nie użył posłużyły do wejścia na naszą kampę... podsadzili się i zabili gracza...

Czytałem niektóre posty typu "Trzeba uważnie budować"

To na prawdę nie zawsze jest wina budującego powiedzmy...zbudowaliśmy kampę 30 sekund do końca lecz zdajemy sobie sprawę, że jesteśmy za nisko lub od innego gracza jest wejście do nas...Budować nową kampę? Bezsens

Można łatwo zapobiec

1. Znikanie klocków, których nikt nie użył

LINK: http://amxx.pl/topic/111257-ukrywanie-nie-ruszanych-klock%C3%B3w/

2. Przenikanie (uniemożliwi podsadzanie się do tego brak przepychu podczas wchodzenia na kampę)

LINK: http://amxx.pl/topic/81042-przenikanie-przez-graczy-ze-swojej-druzyny/

3.) Popularny plugin z płatnej paczki BaseBuilder 7.0, gdy zginie właściciel kampy klocki znikają.

2. Bicie na cudzej kampie)

Pluginy nie mogłem znale¼ć ale jak potraficie to go napiszecie polega na tym, że nie można bić zombie znajdujących się na cudzej kampie.

3.Wkradanie się do kampy)

Tutaj jest chyba tylko jedna opcja (bynajmniej o niej tylko wiem) Istnieje tzw. plugin grupa.

Polega on na tym, że gdy chcemy z kimś mieć kampę piszemy /grupa i wybieramy gracza...Każdy inny "nie proszony gość" przy próbie wejścia na naszą kampe będzie slapowany. Plugin z tego co wiem jest płatny a ma go na sprzedanie DarkGL.

No to chyba tyle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gunmod to bezsens.

Podam przykład: masz kampe wbija ci na nią tanker a ty w niego glockiem strzelasz.

Wiadome że nie masz szans, jeszcze jak ktoś buduje "słabe" kampy lub ktoś kto pierwszy raz wchodzi na serwer. Jestem na NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bezsensowny post

1. Można kampe budować w kilku

2. Na innych serwerach to jest i jakoś ludzie dają radę

3. Od czegoś jest sklep

4. W ostateczności można przerobić plugin, aby zaczynało się np. deagla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Max 2 graczy

2. My rozmawiamy to o BB tej sieci

3. Można było by zrobić tak, że na początku masz 100 ap i już pójdzie szybko.

4. W ostateczności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous

Poczekajmy na wypowied¼ Head Admina.

Może on coś doradzi. Zgadzam się z tobą mało adminów jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem nie zły pomysł, ja jestem na Tak..

Już na wielu BB/Zombie spotkałem się że Wbija się lv i dostajesz Broń, jak się nie mylę to na 1lv ma się Glocka Lub USP.. Wiec ja na TAK!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomośc wygenerowana automatycznie.

Ten temat zostal zamkniety przez administratora lub moderatora.

Powód: Problem zostal rozwiązany

Jeśli sie z tym nie zgadzasz, zgłoś to moderatorowi lub administratorowi.

Z pozdrowieniami,

Zespol Cs-StaraSzkola.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...