Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

<~>UN<~>

24h

Polecane posty

Witam, mam taką propozycję do szanownych adminów. Zauważyłem, pewnie jak każdy gracz że wieczorami jest bardzo dużo cziterów, ale mało adminów, a czasem wcale. Więc, myślę że dobrze by było żebyście ustalili między sobą dyżury pilnowania serwera np. jeden admin od 11:00 do 12:00, od 21:00 do 22:00 itp. Wiem że teraz jest szkoła i trudno znaleźć na to czas, ale jeśli komuś pozwala na to czas, to najlepiej żeby każdy z adminów wybrał swoją dogodną porę. Mam nadzieję że przeczytacie i przemyślicie moją propozycję, nie spodziewam się że się na to zgodzicie, ale co szkodzi spróbować . Pozdrawiam 

 

<~>UN<~>

 

 

PS:Jeśli admin, nie będzie mógł o tej danej porze wejść to może się skontaktować z innym adminem który go z dobroci zastąpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem , także to napisałem. Chwałek a czy wtedy nie było by lepiej, gdyby każdy z adminów znalazł czas i opiekował się serwerem co godzinę ?

Edytowane przez <~>UN<~>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To była tylko propozycja, nie spodziewałem się rezultatów, ale dzięki że każdy ma jakiś zdanie i odpisał. Dziękuję, myślę że nie trzeba już droczyć tematu :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez BlaQ517
      Kliknij w poniższą reklamę/reklamy i odpowiedz w tym temacie
       
         
        Zadanie można wykonywać co 24h. Punkty reputacji będę przyznawał na bieżąco.
      Jeśli reklamy się nie wyświetlają wyłącz adblock'a.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...