Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Nick oskarżonego: Dumnu lato aka bocian, czy jakoś tak
Nick oskarżyciela: Dżasta
Powód skargi: Zła ocena sytuacji, oraz niesłuszny warn, blokada na sb oraz negatywne nastawienie do mojej osoby.
Dowody: 68373767000717641345.png

39762860156204531110.png

50687306351427818438.png

00603663607952476254.png

43932610344517533166.png

44305573612496693796.png

Czego oczekujesz: SKORO jest na okresie próbnym, to degradacji.

 

 

Ps. Dla niego słowo pleps to obraza (specjalnie napisałem źle, zeby nie było uznawane za obrazę), oraz nawet go o tym poinformowałem, ale i tak nadał Mi warna. Sytuacja chwilę potem, prosiłem użytkownika browarka, żeby do mnie nie pisał, bo mnie prowokuje do kłótni, ale on nadal mnie zaczepiał. Ja dostałem blokadę (niesłuszną), a on nie dostał? - Uprzedzenie do mojej osoby. Proszę się nie bronić argumentem, że "dla niego to jest obraza", bo dla mnie obrazą jest to, że wgl do mnie piszesz losowe słowa. Albo to, że jesteś nieodpowiednią osobą na tym stanowisku.

 

http://cs-staraszkola.pl/topic/11538-witajcie-drogie-ludziki/

"Witam z przyjemnością   :) Chciałbym też podpisać pod tym co napisałeś ale dostałbym bana   :/ Prędzej czy pózniej i tak napiszę co sądzę , czekam na dobry moment.

Pozdro." `BOCIAN

 

Z normalnego użytkownika do lizotyłka?

Czekam na decyzję J@

Edytowane przez Dżasta (ง'̀-'́)ง

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja Cie prowokuje? Sam mnie prowokujesz.Kto pisal,ze Werka ma dac 5 razy?Po co ten dziecinny komentarz?Prosil Cie ktos o zdanie?Zastanow sie co Ty piszesz.Miej troszke szacunku do drugiego czlowieka,a w szczegolnosci do kobiety.Nie chce,aby ktokolwiek mnie nazywal plebsem.Ciekawe jakby Ciebie obrazali np od plebsow jakbys sie czul.

 

P.s Ciekawe jest to,ze nie pamietasz jak pisales do mnie "dawaj na ring" :D Wystarczy przejrzec archiwum.

 

"Niego" pisze z duzej litery.Jest to zwrot grzecznosciowy do osoby

Edytowane przez Browar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko przypominam, że Black mówił że mamy nie dawać warnów za jakieś "randomowe" wyzwiska i przekleństwa na sb :) Poza tym "plebs" to nie obraza - w starożytnym Rzymie była to grupa zwykłych obywateli. Ten warn to jakiś żart moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okej, przeczytałem to wszystko, zapoznałem się z Waszą opinią i teraz tak:

 

Co do Bociana to już mam podjętą decyzję, ale czekam na jego uzasadnienie - każdy ma prawo do obrony

 

Co do Demona to każdy wie jaki jest ale w tej sytuacji (porównując inne :D) nie zrobił nic złego co by łamało regulamin.

Oczywiście nie pochwalam tej wypowiedzi skierowanej do Werki dlatego prosiłbym Cie Demonie abyś Ją przeprosił, może być nawet na PW ;)

 

Tak więc czekam na wypowiedź moderatora Bociana oraz na ewentualne zdanie Mastera, Blacka jak będą chcieli coś dodać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dżasta spinasz się ostro do użytkowników i prowokujesz ich byle tylko się wymądrzyć i się pokazać ... ( Takie jest moje zdanie a ja takiego zachowania nie toleruje )

 

Oczywiście przyznam że nie mam nic na swoją obronę , ale jak dla mnie "plebs"  to obraza :/

Zwracam się do administracji z prośbą abym nie został zdegradowany , zdarzyło mi się to pierwszy i ostatni raz już więcej takich warnów nie będę dawał <jeżeli nie dostanę degradacji>. 

Po prostu za szybko podjąłem tą decyzje , sory Demon.

 

teraz nie ma już czasu na lizanie komuś tyłka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie miałeś nic na swoją obronę, byłeś na okresie próbnym. Do tego dajesz piękny przykład innym użytkownikom.

 

Automatycznie zdejmuję warna Demonowi.

 

Degradacja.

Temat został zamknięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Szyberek
      Nick oskarżonego:
      ^DuMnY^Lat0^M3n^BoociaaN^ Nick oskarżyciela: Szyberek
      Powód skargi: Zerowa aktywność
      Dowody: Wystarczy przejrzeć dział UBT
      Czego oczekujesz: Degradacja/Poważna rozmowa z oskarżonym 
    • Przez Osiek
      [b]Twój nick w grze:[/b] HHSDFSDF

      [b]Nick oskarżonego admina/gracza:[/b]  Bocian admin ( nie wiem jak pisze sie jego nick)
      [b]IP oskarżonej osoby:[/b] -

      [b]Steam ID oskarżonej osoby:[/b] -

      [b]Data, godzina, mapa zdarzenia:[/b]  od 13 marca do 15 marca 2015

      [b]Opis Sytuacji:[/b]  Ciagle dostaje bana od nijakiego pana Bociana. Jak pojawia się ten admin na serwie dostaje bana : "Wstaw screny..."  lub za rash chociaz bylo 10 sec po rozpoczeciu. Rozumiem ze moze mnie sprawdzic raz ale nie trzy razy. Wczoraj Bocian wszedl na serwer i nawet nie patrzyl i od razu dostalem bana.

      [b]Dowody:[/b]  Teamaty z moimi odwolaniami ; http://cs-staraszkola.pl/topic/12299-hhsdfsdf-unban/                http://cs-staraszkola.pl/topic/12314-odbanowanyhhsdfsdf-kolejny-unban/                                    http://cs-staraszkola.pl/topic/12325-hhsdfsdf-unban/ 

      [b]O co prosisz:[/b] O zdegradowanie admina lub udzielenie mu nagany.
    • Przez MrJay
      Twój nick w grze: DrogoPL

      Nick oskarżonego admina/gracza: Bocian dokladniej nie pamietam

      IP oskarżonej osoby:

      Steam ID oskarżonej osoby:

      Data, godzina, mapa zdarzenia: 15:03 2015.02.27

      Opis Sytuacji: kick'uje mnie cały czas 

      Dowody:

      O co prosisz: o to żeby przestał
    • Przez JestemGraczem
      [b]Twój nick w grze:[/b] JestemGraczem

      [b]Nick oskarżonego admina/gracza:[/b] Bocian

      [b]IP oskarżonej osoby:[/b]

      [b]Steam ID oskarżonej osoby:[/b]

      [b]Data, godzina, mapa zdarzenia:[/b] dd2 2015 01 05 12 35-40
      [b]Opis Sytuacji:[/b] bocian caly czas mnie oczernia pisze mu ze nie kupilem lvla a on mi przez 2 mapy spami ze kupilem

      [b]Dowody:[/b] brak

      [b]O co prosisz:[/b] o zaświadczenie że nie kupiłem ani 1 lvl`a oraz ukaranie bociana za oczernienie mnie przed całym serwerem 
    • Przez kochas123
      Twój nick w grze: misterzoonk Nick oskarżonego admina/gracza: Bocian IP oskarżonej osoby: ---- Steam ID oskarżonej osoby: ---- Data, godzina, mapa zdarzenia: dzisiaj okolo 10 Opis Sytuacji: [AMXBans] =============================================== [AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze przez Admina <^BoociaaN^>. [AMXBans] Pozostalo ci 29 minut i 54 sekund bana. [AMXBans] Zbanowany Nick : misterzoonk [AMXBans] Powod : ' Kultura. ' [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ Cs-StaraSzkola.pl [AMXBans] Twoj SteamID : ' VALVE_0 : 4 : 328597109 ' [AMXBans] Twoje IP : ' 83.30.119.142 ' [AMXBans] =============================================== dostaje tez ciagle od niego bany w postaci ssow.. wystarczy ze go zabije albo mam wiecej fragow niz on a zbliza sie koniec mapy to mnie banuje.... z tego co widzialem za kulture jest ban na 5 minut nawet black takie daje... a mi raz sie wyrwalo ze brzydko powiedzialem do gracza zeby sie ogarnal to odrazu ban na 30 minut.... inni admini sa i ssow mi nie daja a on przyjdzie rozgrywka trwa kilka sekund i juz mnie banuje... prosilem go tez o ssy dla jestemgraczem to powiedzial ze on ludzi sobie bedzie wybieral kogo ma banowac a kogo nie.... mogl chociaz napisac ze gracz jest czysty albo cos.. O co prosisz: prosze o jakies konsekwencje bo widze ze to niepierwsza skarga na niego.... a dzisiaj jak mu powiedzialem ze skarga leci w jego strone na forum to sie smial i mowil ze i tak mu nic nie zrobicie... najlepiej by bylo zeby pozbawic go administrowania bo to jedyny admin chyba na serwie ktory sie strasznie panoszy i cwaniakuje bo ma adma.... wielkie dzieki za wyciagniesie jakichkolwiek konsekwencji co do jego postepowania.....
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...