Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

  • ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Podobna zawartość

    • Przez Szyberek
      Nick oskarżonego:
      ^DuMnY^Lat0^M3n^BoociaaN^ Nick oskarżyciela: Szyberek
      Powód skargi: Zerowa aktywność
      Dowody: Wystarczy przejrzeć dział UBT
      Czego oczekujesz: Degradacja/Poważna rozmowa z oskarżonym 
    • Przez Osiek
      [b]Twój nick w grze:[/b] HHSDFSDF

      [b]Nick oskarżonego admina/gracza:[/b]  Bocian admin ( nie wiem jak pisze sie jego nick)
      [b]IP oskarżonej osoby:[/b] -

      [b]Steam ID oskarżonej osoby:[/b] -

      [b]Data, godzina, mapa zdarzenia:[/b]  od 13 marca do 15 marca 2015

      [b]Opis Sytuacji:[/b]  Ciagle dostaje bana od nijakiego pana Bociana. Jak pojawia się ten admin na serwie dostaje bana : "Wstaw screny..."  lub za rash chociaz bylo 10 sec po rozpoczeciu. Rozumiem ze moze mnie sprawdzic raz ale nie trzy razy. Wczoraj Bocian wszedl na serwer i nawet nie patrzyl i od razu dostalem bana.

      [b]Dowody:[/b]  Teamaty z moimi odwolaniami ; http://cs-staraszkola.pl/topic/12299-hhsdfsdf-unban/                http://cs-staraszkola.pl/topic/12314-odbanowanyhhsdfsdf-kolejny-unban/                                    http://cs-staraszkola.pl/topic/12325-hhsdfsdf-unban/ 

      [b]O co prosisz:[/b] O zdegradowanie admina lub udzielenie mu nagany.
    • Przez MrJay
      Twój nick w grze: DrogoPL

      Nick oskarżonego admina/gracza: Bocian dokladniej nie pamietam

      IP oskarżonej osoby:

      Steam ID oskarżonej osoby:

      Data, godzina, mapa zdarzenia: 15:03 2015.02.27

      Opis Sytuacji: kick'uje mnie cały czas 

      Dowody:

      O co prosisz: o to żeby przestał
    • Przez JestemGraczem
      [b]Twój nick w grze:[/b] JestemGraczem

      [b]Nick oskarżonego admina/gracza:[/b] Bocian

      [b]IP oskarżonej osoby:[/b]

      [b]Steam ID oskarżonej osoby:[/b]

      [b]Data, godzina, mapa zdarzenia:[/b] dd2 2015 01 05 12 35-40
      [b]Opis Sytuacji:[/b] bocian caly czas mnie oczernia pisze mu ze nie kupilem lvla a on mi przez 2 mapy spami ze kupilem

      [b]Dowody:[/b] brak

      [b]O co prosisz:[/b] o zaświadczenie że nie kupiłem ani 1 lvl`a oraz ukaranie bociana za oczernienie mnie przed całym serwerem 
    • Przez kochas123
      Twój nick w grze: misterzoonk Nick oskarżonego admina/gracza: Bocian IP oskarżonej osoby: ---- Steam ID oskarżonej osoby: ---- Data, godzina, mapa zdarzenia: dzisiaj okolo 10 Opis Sytuacji: [AMXBans] =============================================== [AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze przez Admina <^BoociaaN^>. [AMXBans] Pozostalo ci 29 minut i 54 sekund bana. [AMXBans] Zbanowany Nick : misterzoonk [AMXBans] Powod : ' Kultura. ' [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ Cs-StaraSzkola.pl [AMXBans] Twoj SteamID : ' VALVE_0 : 4 : 328597109 ' [AMXBans] Twoje IP : ' 83.30.119.142 ' [AMXBans] =============================================== dostaje tez ciagle od niego bany w postaci ssow.. wystarczy ze go zabije albo mam wiecej fragow niz on a zbliza sie koniec mapy to mnie banuje.... z tego co widzialem za kulture jest ban na 5 minut nawet black takie daje... a mi raz sie wyrwalo ze brzydko powiedzialem do gracza zeby sie ogarnal to odrazu ban na 30 minut.... inni admini sa i ssow mi nie daja a on przyjdzie rozgrywka trwa kilka sekund i juz mnie banuje... prosilem go tez o ssy dla jestemgraczem to powiedzial ze on ludzi sobie bedzie wybieral kogo ma banowac a kogo nie.... mogl chociaz napisac ze gracz jest czysty albo cos.. O co prosisz: prosze o jakies konsekwencje bo widze ze to niepierwsza skarga na niego.... a dzisiaj jak mu powiedzialem ze skarga leci w jego strone na forum to sie smial i mowil ze i tak mu nic nie zrobicie... najlepiej by bylo zeby pozbawic go administrowania bo to jedyny admin chyba na serwie ktory sie strasznie panoszy i cwaniakuje bo ma adma.... wielkie dzieki za wyciagniesie jakichkolwiek konsekwencji co do jego postepowania.....
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...