Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Trance

[Odrzucone] Stary pb

Polecane posty

Witam, może nie wszyscy wiedzą o starym Pb. Czy coś takiego można by przywrócić. Chodzi mi o klasy. Więc Asassin 10skoków i kule,outumaniacz czy cos takiego, komandos z lepszymi skillami itp. Nie pamiętam dokładnie ale by można

przywrócić stare klasy.Chyba pamiętasz black jak wtedy wiary było na serwie. 2 w nocy i zawsze byli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, może nie wszyscy wiedzą o starym Pb. Czy coś takiego można by przywrócić. Chodzi mi o klasy. Więc Asassin 10skoków i kule,outumaniacz czy cos takiego, komandos z lepszymi skillami itp. Nie pamiętam dokładnie ale by można

przywrócić stare klasy.Chyba pamiętasz black jak wtedy wiary było na serwie. 2 w nocy i zawsze byli.

No własnie te klasy są lepsze od klas premium obecnych.. a premium teraz np. Medyk jest praktycznie nie do pokonania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak stare klasy w ogóle stary serwer pb ( 8-10 mies temu) był o wiele wiele lepszy od obecnego graczy była masa przyciągała ich miła atmosfera. Każdy gracz miał szansę ten z 1 lvl czy ten z 100 lvl a teraz ktoś nowy na 0% szans na nabicie lvl bo są słabe klasy. Skille zostały popsute przez to że :

-1/2 inty daje dmg 

- usunięto otumaniacz 

-tylko 3 skoki w klasach ( Joker, Assasin)

-Po co ten skill u komandosa, shadowa aby być niewidzialnym powinno to być od razu a nie jakieś skille jeszcze 

Słaby przelicznik Farbek na Exp kiedyś było 15000 xp za 15 farb teraz 6000 xp za 15 farb i dlatego graczom ciężko  nabijać lvl.

A co najgorsze kiedyś black opierkował się tym serwerem a teraz wchodzi na niego raz w tyg. Żadnych nowości. 

 

 

 

 

 

To te klasy są lepsze od obecnych premium, więc jakie premium miałyby być ?

Kiedyś klasy premium były lepsze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też jestem na tak, pamiętam ten serwer jak były jeszcze te klasy : assassin 10 skoków itp. A i na dodatek , nie trzeba by było robić co kilka miesięcy aktualizacji . Bo każdy można powiedzieć miałby równe szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś jak ktoś miał premium był kimś i ciężko było go zabić. Najlepszą klasą był shadows. Myślę że black powinien to zmienić na lepsze niż jest teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic nie będzie przywracane.

Nowy mod jest znacznie lepszy.

Napisałem temat z propozycjami, jeśli macie ciekawe pomysły to zapraszam własnie do Niego.

 

Niebawem wszystko zostanie przeniesione na nowy serwer, prawdopodobnie wtedy zostaną wprowadzone jakieś większe zmiany.

Niestety nadal brakuje propozycji, wymyślajcie jakieś nowe moce pasujące na paintball moda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś jak ktoś miał premium był kimś i ciężko było go zabić. Najlepszą klasą był shadows. Myślę że black powinien to zmienić na lepsze niż jest teraz.

 

Twierdzisz, ze teraz tak nie jest ? Majac Medyka na poziomie 100+ juz masz przwage nad przeciwnikami, chociazby wieksza ilosc zycia a do tego jakies statystyki na krytyka i jestes nie do zdarcia, tylko trzeba umiec grac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...