Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

sQn

[Odbanowany] sqn ss

Polecane posty

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez ρσωєя αкα ѕqη
      Wymagania

      - Wiek +16, Jest
      - Doświadczenie, Jest
      - Minimum 100 postów na forum, Na tamtym koncie mam ponad 450 postów więc tutaj też się ogarnie. ( mam ub ale nie mogę wbić na sQn )
      - Staż w sieci minimum miesiąc, Jest
      - Brak ostrzeżeń na swoim koncie, BRAK
      - Brak konfliktów z użytkownikami forum. Raczej nie ma 
      - Wysoka aktywność na forum. wysoka
       
       
      Imię: Patryk
      Nick: ρσωєя αкα ѕqη    <--- Dawniej sQn
      Wiek: 17
      Byłeś już w UnBan Team?: Tak byłem.
      Ile czasu możesz poświęcić na dawanie UB użytkownikom: 4-6 h
      Kilka zdań o sobie: Moje hobby to motoryzacja jak i informatyka.Interesuję się dziewczynami oraz tym samym co Anonymous ^.^ .Mieszkam w Olsztynie woj. Warmińsko-Mazurskie.
    • Przez κυвɑ.
      Nick oskarżonego: sQn
      Nick oskarżyciela: Kuba.
      Powód skargi: UB z nie wiadomo jakiej przyczyny.Mam pytanie do administracji i członków ubt. Kilka dni temu szanowny sQn dostał bana za spam na 5 min po ok 1 min sam siebie odbanował w amxbans i wszedł na serwer, więc dałem perma i teraz się pytam jakim prawem ten gracz nadal wchodzi na serwer dd2 ? Kto dał mu ub ? 
      Dowody:


      Czego oczekujesz: degrada osoby która daje ub po koleżeńsku.
    • Przez rafcio7341
      [AMXBans] ===============================================  [AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze!  [AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie.  [AMXBans] Zbanowany Nick : pozdro  [AMXBans] Powod : ' Witam. Pozdro od sQn <3 '  [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cs-staraszkola.pl  [AMXBans] Twoj SteamID : ' '  [AMXBans] Twoje IP : ' 95.40. Nick oskarżonego:Sqn
      Nick oskarżyciela:pozdro
      Powód skargi:grałem sobie az tu sqn zaczął spamować na czacie cały czas takim samym wpisem powiedziałem czy chce bana za spam a on powiedział ze jak chcesz to ty zaraz dostaniesz po 2 minutach dostałem takiego bana a przedtem jeszcze kicka i wpisem czitujesz 
      Dowody:
      Czego oczekuje upomnienia 
    • Przez κυвɑ.
      Nie będę używał wzoru bo sprawa jest prosta.
      Gracz sQn dostał bana na 5 min za spam,po minucie wbija,wiec dałem mu perma za wchodzenie na aktywnym,ale któryś z członków ubt odbanowuje go bez odwołania.
      Po kilku banach "aktywny" zbanował mnie na serwerze.
        [AMXBans] ===============================================  [AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze!  [AMXBans] Pozostalo ci 3 minut i 7 sekund bana.  [AMXBans] Zbanowany Nick : Kuba.  [AMXBans] Powod : ' Ogarnij ?e nie mam aktywnego! ~Pozdro od sQn. '  [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cs-staraszkola.pl  [AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 37572142 '  [AMXBans] Twoje IP : ' '  [AMXBans] ===============================================    Kolejny ban.   [AMXBans] ===============================================  [AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze!  [AMXBans] Pozostalo ci 28 minut i 17 sekund bana.  [AMXBans] Zbanowany Nick : Kuba.  [AMXBans] Powod : ' Ogarnij ?e da?e? mi bana na 5min. wygas? on o 16 : 58. POZDRO 6oo a wbilem o 17 : 01 '  [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cs-staraszkola.pl  [AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 37572142 '  [AMXBans] Twoje IP : ' '  [AMXBans] =============================================== 
    • Przez sQn
      Nick: sQn
      Ilość ostrzeżeń: 1
      Link do poradnika / pluginu / paczki / reklam: http://cs-staraszkola.pl/topic/11750-poradnik-brak-kropki-w-awp/
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...