Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Nick oskarżonego: eR
Nick oskarżyciela: FrozenX
Powód skargi: Niesłuszny kick z serwera oraz burżuazyjne zachowanie admina

Dowody: Świadkowe zdarzenia w tym także osoby z administracji
Czego oczekujesz: Dobitnego upomnienia admina

 

 

Witam po dłuższej przerwie zawitałem do was ponieważ idą święta i mam czas wolny także postanowiłem odkurzyć swojego skilla. Przechodząc do tematu dzisiaj spotkała mnie sytuacja karygodna ze strony admina eR który nadużył swojej władzy usuwając mnie z serwera pod pretekstem nie wykonywania celów mapy. Gdy ja zostałem sam na placu boju schowałem się na B z trupa słyszałem osobę która idzie do mnie oraz drugą która zmierza ze środka. Po tym jak zabiłem przeciwnika w trupie i już mierzyłem do przeciwnika który znajdował się w wejściu na bs B otrzymałem kick z serwera. Admin tutaj przekroczył granice przyzwoitości i bez względu na ogląd sytuacji w której ja się znajdowałem usunął mnie z serwera. Kiedy ponownie dołączyłem do rozgrywki admin groził że następnym razem otrzymam bana. Mówiąc krótko kiedy byłem sam i byłem okrążony przez przeciwnika nie można tak od razu biec do paki żeby pierwsza napotkana osoba cię zabiła rozegrałem to tak aby wykonywać cele mapy oraz aby zabić przy tym jak na więcej osób bo o to w tej grze chodzi ale admin eR oczywiście nie zna realiów i zasad panujących w grze tylko wychodzi z założenia że jak jest paka to masz iść prosto do niej i na nic się nie oglądać. Nawiązując do drugiej części mojej skargi admin po tym jak usłyszał ode mnie że następnym razem mogę na niego złożyć skargę (Ówcześnie on poinformował mnie o tym iż następnym razem poczęstuje mnie banem) lekceważąco odpowiedział "to proszę składaj" wnioskując po tym iż admin w żaden sposób nie obawia się konsekwencji i to w niekorzystnym świetle stawia zarządce serwera oraz serwerownię. Pozdrawiam

 

PS. Przed wyrzuceniem mnie z serwera do paki zostało jeszcze 20 sekund.

Edytowane przez OxEdaN2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oxe ty żyjesz :o
Z tego co wiem to ten admin nie umie po prostu adminować. Zbierz świadków, żeby się tutaj podpisali aby były jakieś dowody. Wtedy można go wyrzucić :v

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem czas jaki został od 0:50 do 0:20 siedziałes na B. Napisałem na say@@ ze: zapraszam do paki, po czym Ty dalej nic sobie z tego nie robiąc siedziałes na tym B.Dostales kicka i wróciłeś do gry w następnej rundzie. Powiedziałem, że następnym razem będzie ban za brak wykonywania celów mapy. Po czym Ty poinformowales mnie ze będzie skarga, ja odrzekłem, że ok składaj bo skoro uświadomiłes mnie o tym to zostało mi tylko przytaknac i czekać na nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno... "Ten admin nie umie adminowac" wybacz drogi kolego ale tyle co zrobiłem na tym serwie i cziterow wylapalem to sorry ale nie masz prawa czegoś takiego mówić. Zastanów się trochę.

Edytowane przez ★ Majster.
double post :) warn +1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest coś takiego jak opcja edytuj. To co przedstawiłeś jest w bardzo łagodnym świetle tam nic takiego nie był typu "ok składaj" tylko to co napisałem wyżej "no to składaj" kolejna rzecz jest to iż nie powiedziałeś "następnym razem będzie ban za brak wykonywania celów mapy" tylko "następnym razem będzie ban" twierdząco dając do zrozumienia że to ty jesteś tu najważniejszy. Jeśli tak traktujesz graczy a tak zapewne robisz to można ci tylko współczuć a to że złapałeś parę cheaterów na serwerze to nie ma najmniejszego znaczenia bo widać że nie potrafisz się zachować jako admin i uważasz się za wyżej postawioną osobę od gracza.

 

PS. to co napisałeś wyżej to są kłamstwa z twojej strony i próba wybrnięcia "jakoś" z twarzą z tej sytuacji a co się przy mnie nie uda.

Edytowane przez OxEdaN2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopie Ty to się z kimś na głowy pozamieniales...

Nie próbuje z niczego wybrnąć bo nie mam z czego to po 1.

Po 2. Wiem co mówiłem i nie wmawiaj mi czegoś co nie miało miejsca.

Po 3. Jeżeli uważasz, że wejdziesz raz na jakiś czas na serwer i ktoś Ci zwróci uwagę, że nie wykonujesz celów mapy to od razu płaczesz jak małe dziecko.

Po 4. Paka leżała na gali ty byłeś na B chciałeś iść po pake kampiac w trupie przy wyjściu na B?

Po 5. Akurat na serwerze jestem lubiany i ludzie traktuje z należytym szacunkiem. Ale jeżeli Ty nie traktujesz mnie jak przystało na drugiego gracza ja nie będę traktował Ciebie.

Po 6. Nie czuję się abym był jak kol wiek wyżej postawiony od zwykłych graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno... "Ten admin nie umie adminowac" wybacz drogi kolego ale tyle co zrobiłem na tym serwie i cziterow wylapalem to sorry ale nie masz prawa czegoś takiego mówić. Zastanów się trochę.

powiem że byłem tu adminem jak jeszcze nie grałeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wnikając w to że masz 16 lat, to Twój ostatni post w ogóle nie nawiązuje do tematu tutaj zamieszczonego.

Ja w tym temacie nie mam już nic do powiedzenia. Co miałem powiedzieć to powiedziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie było mnie przy tym.. Więc moje wrażenie neutralne.

Natomiast eR... To już nie pierwsze złe posunięcie...

Nikt nie założył skargi, ale dałeś bana powód: ,, aktywny " dlatego, że

Inny admin powiedział Ci ,że terror jest aktywny...

Twoim obowiązkiem jest wejść w amx sprawdzić czy ma aktywnego i w najgorszym przypadku zbanować.

Twoje posunięcie było nie odpowiednie gdyż gracz miał wyjaśnione wszystkie bany. :)

Zastanówcie się... Niekompletne posunięcia są jednoznaczym celem utracenia graczy. :facepalm:

Edytowane przez ★KaKuS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra ok dałem mu bana ale sam też patrzyłem na forum ze pisał temat iż nie może wejść bo ma bana a godzinę później był na serwie po czy znowu byłem na forum w jego temacie i nikt nawet nie skomentował, nie dostał UB ani nic.

Wiec dostał bana mimo, że SoQ mi pisał, to także widziałem, że jest on na aktywnym.

Edytowane przez eR!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwole sobie tez na wypowiedzenie sie. Nie bylo mnie wtedy na serwie, ale jakos jak ja jestem na serwie nie ma problemu z adminem eR. Nikt sie nir skarzy nie ma spin i nie zauwazylam zeby traktowal graczy z wyzszoscia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat podobny juz był drogi kolego.

Dostałem bana na serwie Perma juz jak miałem admina, po czym wszystko zostało wyjaśnione.

Steam nie jest mój tylko kupiony od kolegi, widocznie ban juz na nim był.

Wątpię aby komuś to przeszkadzało. A Ty po bardzo długiej nie obecności na serwie z tego co się dowiedziałem przychodzisz i chcesz nim zawładnąć. Siejesz zamęt jak mało kto.

Edytowane przez eR!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubie go. :)

eR wiesz kazdy popelnia bledy.

Skarga neutralna.. Jak gram z nim czy cos to robi wszystko jak powinien.

Raz popelnil blad i mi podpal ale tak to jest dobrym adminem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szyberek pragnę Cię poinformować, że wcześniej był mój temat i jakoś dostałem UB . Nikomu to nie przeszkadzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eR!, ja byłem UBT który zajmował się Twoim przypadkiem poprzednim razem, napisałem tam

" Nie mogę znaleźć bana na BLu, możliwe że to jakiś błąd ~ Tymczasowe UB "

później temat zniknął, poprzez problemy z forum - temat jakoś ucichł, a ja o tym zapomniałem.

Teraz mam wyraźne dowody, niestety żadne odstępstwa od normy są niedopuszczalne i nic innego zrobić nie mogłem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc sprawa odnośnie bana zamknięta.

Oxedan masz jakieś dowody ( demko, screeny ) odnośnie Twojej skargi?

Jesli nic nie posiadasz, temat do zamknięcia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie

Ale kolejna skarga na eR będzie już inaczej traktowana

Nie zrobiłem ss tabeli graczy a nie pamietam kto wtedy grał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ze sie wtracam ale ja sam nie mam do niego nic. Znajac zycie to nie jeden admin ukaral by  OxEdaN2  kickiem za taki brak celow a wkoncu to jest kick nie ban, kazdy popelnia bledy mogl nie zauwazyc tych 2 graczy

 

 

Natomiast eR... To już nie pierwsze złe posunięcie...
Nikt nie założył skargi, ale dałeś bana powód: ,, aktywny " dlatego, że
Inny admin powiedział Ci ,że terror jest aktywny...
Twoim obowiązkiem jest wejść w amx sprawdzić czy ma aktywnego i w najgorszym przypadku zbanować.
Twoje posunięcie było nie odpowiednie gdyż gracz miał wyjaśnione wszystkie bany. :)

Co do tej uwagi o graczu Terror. Ten gracz  niejednokrotnie byl karany banem i wchodzil na aktywnym jeszcze przed UB lub dawal ssy do jednego bana ale drugi dalej byl aktywny. Sam nie raz juz nie wiedzialem co robic i konsultowalem sie z innymi adminami bo z jednego bana mial UB a wczesniejszego dalej aktywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie

Ale kolejna skarga na eR będzie już inaczej traktowana

Nie zrobiłem ss tabeli graczy a nie pamietam kto wtedy grał

 

Aktualnie brak dowodów, zamykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...