Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witajcie. Mam propozycję, aby na serwer wgrać jedną dodatkową mapkę, bo z tego co się orientuję niektórych nudzi granie cały czas na jednej mapie.

Proponuję, dodanie mapy de_inferno oraz zmianę nazwy serwera na (only dd2/inferno)

Przynajmniej na jakiś czas, aby sprawdzić czy projekt by się przyjął, jeżeli tak niechby tak zostało, jeżeli nie usuwamy i wraca stare only dd2.

Można by było zrobić, jakieś glosowanie, lub niech ludzie wypowiedzą się pod tematem.

Tak lub Nie.

Edytowane przez eR!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ inferno zazwyczaj tak samo jak dd2 jest najczęściej graną mapka i nie byłoby z nią problemów, i płaczu niektórych dzieci, że nie grały i im nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej na tak :)

To DD2 już mi się znudziło :D Można by było dodać De_nuke albo De_inferno :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam :) 

Uważam że to bardzo dobry pomysł!!! Może zamiast [Only dd2/inferno] po prostu wgrać parę mapek i zrobić głosowanie jakie mapy chcieli byście aby zostały wgrane na serwer i może niech każdy poda swoje 3 propozycje map. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Na ch*j robić z DD2 jakiś inny serw? Nie podoba się mapka to wypad! Proste i logiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam ze nie ma co zmieniać, to że gramy tylko na dd2 ma swój urok i taka była ideologia powstania takiego serwera. Serwer trzyma się dobrze i ma powodzenie. Ja bym był za rozreklmowaniem go wśród graczy steam a to już inny temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że jak ktoś chce grać inną mapę to niech idzie na inny serwer. DD2 THE ONLY ONE !!!

 

Popieram, dd2 to dd2 i nie ma sensu nic zmieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może w ramach urozmaiceń zamiast wprowadzać na (jak sama nazwa wskazuję) Only DD2 dodatkowe mapy, dać możliwość kupienia w trakcie rozgrywki wszystkie bronie, tarcze itd? 

Co do nowej mapki: NIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako że tu nie ma opiekuna ...

To jest serwer Only DD2, nie ma poco bawić się w dodawanie nowych map. Dodanie mapy może zniechęcić stałych graczy do grania na serwerze.

Propozycja odrzucona.

Temat został zamknięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez kitmax
      Witam proponuje dodac tryb malych map do 10 graczy bo troche ciezko sie szukac 4 graczą na duzych mapach
    • Przez Szyberek
      Podczas zmiany mapy na de_dust2_long_egypt wyrzuca z serwera i automatycznie wczytuje sie de_dust2. 
      Nieważne czy mapa zostanie zmieniona przez admina (amx_map, głosowanie) czy poprzez rtv - mapa zwyczajnie nie działa. 
    • Przez Nikolasek9856
      Zawsze jak wchodzę na serwer i jest mapa cs_max to mi wywala cs'a 
      Nwm dlaczego
    • Przez lotek #
      Witam chciałbym zglosić że występuje bład z mapą cs_aplin wyskakuje bład: Fake client Connection was in idle state.
       
      Pozdrawiam
       
       
      Nikt nie może wbić.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...