Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

StylŻyciaGnoja

Rekrutacja na Admina

Polecane posty

Witam wszystkich :)

 

Osobiście uważam że rekrutacja na admina dd2 powinna zostać już zamknięta. Na serwerze jest już dosyć sporo Adminów którzy utrzymują porządek i jest dużo podań  które zostały przyjęte ale przywileje administratora nie zostały im nadane w grze między innymi mi (StylŻyciaGnoja,What's Up itp.) Ja czekam już ponad tydzień ale cały czas zostaję zlewany przez Blaca i odsyłany do Pimpa...

 

 

P.S. Black- Chyba wiesz że Pimp miał format komputera i niema haseł do forum czy czegoś tam, więc ty powinieneś poświęcić chwile i zastąpić kolegę na forum ale skoro kładziesz lache to nie wiem czy nie powinieneś pomyśleć o rezygnacji serwerowni z tego co czytam na forum i słyszę w grze nie tylko ja tak uważam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem za. Popieram Adriana w 100% co chwile przybywa podań o admina a z tego co wiem jest juz wystarczająco dużo administratorów. Jest parę osób których podanie zostało przyjęte a do tej pory nie zostały nadane im prawa administratorskie.

Uważam, że rekrutacja powinna zostać zamknięta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale po co?

Adminów nigdy mało :)

Przeczytaj sobie jeszcze raz co pisałem wyżej. Jest dużo adminów i wielu osób podanie zostało przyjęte ale nie ma kto dać administratorów w grze. Więc nie widzę sensu żeby rekrutacja była dalej otwarta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o przyznanie admina to zgłaszając się do Mnie należy podać wszelkie dane.

Na wiadomości typu "Witam, moje podanie zostało zaakceptowane" nawet nie odpowiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o przyznanie admina to zgłaszając się do Mnie należy podać wszelkie dane.

Na wiadomości typu "Witam, moje podanie zostało zaakceptowane" nawet nie odpowiadam.

na Pw wysłałem Ci wszystko steam id, nick, itp. a mi napisałeś "zgłoś się do Pimpa" mam nawet wiadomościach to co Ci wysłałem, mogę wstawić ss jak chcesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na Pw wysłałem Ci wszystko steam id, nick, itp. a mi napisałeś "zgłoś się do Pimpa" mam nawet wiadomościach to co Ci wysłałem, mogę wstawić ss jak chcesz...

Nie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tutaj w tym momencie powinna się pojawić rola J@, po UJ oni są na forum jak tylko akceptują podania?

Black ma na głowie całą sieć i mu się nie chce robić, to kładzie lachę na wszystko, J@ są tylko od akceptowania podań. Za moich czasów jak ja świeciłem na czerwono, to ogarniałem sprawy adminów, bo miałem tylko KILKA rzeczy do roboty, a teraz black robi WSZYSTKO, a tak na prawdę nic.

 

J@ gunwo robią, H@ gunwo robi, prawdę mówiąc zaglądam tu tylko, żeby pośmiać się z ludzi na SB razem z flajmajstrem.

 

ŻENUA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

  • Podobna zawartość

    • Przez WesołyGnat
      Imię: Nick: WesołyGnat
      Wiek: rocznik 82 wystarczy policzyć
      Staż w Counter-Strike: grałem w kafejkach od 1.5 w 1.6 gram z przerwami
      Byłeś/aś już administratorem serwera?: Adminem byłem chyba na 3 serwerach nazw nie podam bo nie pamiętam 
      Znajomość AMXX (Zgodnie z naszą skalą): AMXX nie używam tylko komend
      Link do konta STEAM, na którym grasz: nie wiem o co chodzi wam z tym linkiem podawało się steam id
      Posiadasz działający mikrofon?: nie posiadam i nie mam zamiaru kupować bo nie będę wdawać się w głupie gadki z innymi graczami
      Dlaczego chcesz zostać administratorem?: Irytuje mnie to że co wchodzę na serwer to admina nie ma a odpały graja ludzie wychodzą i nie ma z kim pograć FF
       
      Ps. Jeśli chodzi o składkę to nie mam zamiaru płacić jeśli dostanę admina ponieważ wystarczy że będę poświęcał  na to swój czas
       
      pozdrawiam WesołyGnat
    • Przez Zimoland:V
      Zgłaszam sie na damina jestem 1 w top15 na serverze paintball mod bywam tam codziennie 
      Nie mam steama ;/ 
      Bylem raz adminem
       
    • Przez ProDziki Majkel
      Imię:michał
      Nick:ProDziki Majkel
      Wiek:24 Staż w Counter-Strike: Byłeś/aś już administratorem serwera?tak na ilku serverach
      : Znajomość AMXX (Zgodnie z naszą skalą):10
      Link do konta STEAM, na którym grasz:nie mam steam
      Posiadasz działający mikrofon?:tak
      Dlaczego chcesz zostać administratorem?:bo chce was wesprzec 
    • Przez XYZ
      Imię: Krystian
      Nick: XYZ
      Wiek: 17
      Staż w Counter Strike: 7 lat
      Byłeś już administratorem serwera?: Tak 
      Znajomość amxx (Zgodnie z naszą skalą): 1 
       Link do profilu STEAM: http://steamcommunity.com/profiles/76561198798107374/
      Posiadasz działający mikrofon?: Tak
      Dlaczego chcesz zostać administratorem?: Ponieważ Chciałbym pomóc w ogarnięciu serwera a adminów nie ma za wiele 
    • Przez Salazar
      Imię: Patryk
      Nick: Salazar
      Wiek: 22
      Staż w Counter-Strike:  3.5-4l
      Byłeś/aś już administratorem serwera?:  Tak
      Znajomość AMXX (Zgodnie z naszą skalą):  1
      Link do konta STEAM, na którym grasz: http://steamcommunity.com/profiles/76561198009414586/
      Posiadasz działający mikrofon?: Tak, 
      Dlaczego chcesz zostać administratorem?: Przede wszystkim dlatego ze bardzo rzadko mozna spotkac admina. Moge wymienic 2 adminow jakich widze w ciagu dnia, takze moim zdaniem to jest stanowczo za malo gdyz kazdy ma swoje zajecia i nie moze przebywac dosc dlugo na serwerze, dlatego wydaje mi sie ze liczba adminow powinna sie zwiekszyc.
      Pozdrawiam
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...