Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Lewy.

Odzyskanie steama.

Recommended Posts

Twój steam został skradziony? Nie wiesz jak go odzyskać? To już nie problem.

1. Wchodzimy na stronę: http://store.steampowered.com/i klikamy zakładkę "Pomoc".

2.Po wejściu wybieramy opcję "Account Issues" i klikamy "Odzyskiwanie utraconego konta Steam".

3. Przeniesie nas na stronę informacyjną.

4. Klikamy opcje ,, dowód własności konta. ''

5. Wybieramy jedną z opcji, która nam się pokaże..

6.Przechodzimy do obszaru ,, kontakt z pomocą techniczną steam''.

7.Po kliknięciu w okienko otrzymujemy 2 opcje do wyboru: "Stwórz konto" lub "Zaloguj się". Pamiętajcie! Nie wpisujemy tam danych naszego konta Steam, więc jeśli wcześniej nie mieliście okazji założyć konta, zróbcie to teraz.

8. Zarejestrowaniu się (werfikacja e-mail), zalogowaniu i ponownym wykonaniu kroku z punktu 1 pojawi się nam okno wyboru z automatycznie wybranymi opcjami.

9. W  1 okienko należy wpisać Steam i wybrać odpowiednią miniaturkę.

10.Po wykonaniu powyższych czynności, pojawi się nam okno, w którym możemy opisać swój problem. W temacie wpisujemy np. "Skradziono konto Steam", a w treści opisujemy sprawę w jakiej się kontaktujemy. Dobrze jest dopisać swój login (opcja z prawej), stare hasło do skradzionego konta oraz e-mail (poniżej), na którym konto było rejestrowane (musi być aktualny).

12. Na odpowiedź czeka się ok. 2-3 dni. Po tym czasie otrzymacie od Supportu wiadomość, na którą będziecie musieli odpowiedzieć i zawrzeć w niej kilka informacji potwierdzających, że jest to Wasze konto.

13. Po przesłaniu wymaganych informacji ponownie nastąpi oczekiwanie przez ok. 2-3 dni. W wiadomości zwrotnej otrzymacie nowe hasło, które będziecie musieli wprowadzić ręcznie.

 

Dziękuje za uwagę. :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

 • Similar Content

  • By KarQ

    
   Jak otrzymać grę Warhammer 40,000: Space Wolf na Steam?
    
   Przejdź do serwisu Bananki.pl i zarejestruj się z naszego linka (lub zaloguj się jeśli już posiadasz konto w serwisie) Przejdź do mapki sklepów w sekcji „wydawaj bananki”, Kliknij w skrzynię dedykowaną Łowcom i przejdź do wykonywania zadania Na wykonanie zadania masz czas do końca trwania akcji (do  23.01 włącznie) Po wykonaniu zadania wróć do skrzyni i kliknij przycisk „Odbierz kod”  
   źródło: lowcygier.pl
  • By KarQ
   Z okazji swojego 20-lecia strona Dirty Little Helper postanowiła rozdać kilka gier. Wśród 8 propozycji są dwie produkcje od polskiego studia Reality Pump - Two Worlds w wersji GOTY oraz Polanie II.
    
    
    

    
    
    
    
   Sprawa jest banalnie prosta. Wystarczy zalogować się na stronie DLH używając loginu ze Steama lub kontem w serwisie Facebook. W drugim przypadku i tak będzie później potrzeba zalogowania się do Steama po to, by aktywować grę. Po zalogowaniu się należy wejść w górnym menu w "Profile/Keys" i kliknąć w przycisk "Get Your Steam Game Here" przy wybranej przez siebie grze. A do zgarnięcia są: Two Worlds - Game of the Year Edition (studio Reality Pump) Polanie II (studio Reality Pump) aka Knightshift Knights & Merchants: The Shattered Kingdom Commander: Conquest of the Americas Pirates of Black Cove East India Company Enclave Klucze rozdawane są co godzinę w pakietach po 1000 sztuk. Jeśli więc nie zdążyłeś, wróć na stronę tuz przed wybiciem kolejnej pełnej godziny.
    
   LINK: http://www.dlh.net/en
    
   Pozdrawiam
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.


×
×
 • Create New...