Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

  • ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Podobna zawartość

    • Przez KarQ
      W dniu dzisiejszym zostało wyłączone naliczanie postów w dziale HydePark i jego poddziałach. Co to oznacza? Oznacza to tylko tyle, że każdy temat, każdy post nie będzie się naliczał do naszego konta. HydePark jest częścią forum, która jest przeznaczona, abyście mogli się troszkę zrelaksować itp. więc w dniu dzisiejszym można pisać ile się chce jednakże proszę o to aby zachować rozsądek, bo jeżeli ktoś będzie przesadzał to i warna wyłapie.
       
      Pozdrawiam.
    • Przez This Is It
      Witajcie mam taki problem wchodzę teraz (22.03.2015) godzina 12:20 na serwer dd2 i nie mam Admina i Vipa co się stało i czy może mi to ktoś przywrócić ??
    • Przez kiwi81
      Nick oskarżonego: ziemniak
      Nick oskarżyciela: Jane
      Powód skargi: ban
      Dowody: 19.02.2015 osobnik ziemniak (celowo z malej) daje mi bana na podstawie skargi gracza Noob nie na podstawie gry w danej chwili. Sama skarga nie zawiera dowodu (skarga nie jest zgodna ze wzorem). Do wyjasnienia sprawy przez adminow gracz uwazany jest za niewinnego wiec z banem powinien sie wstrzymac...
      Czego oczekujesz: oczekuje odsuniecia ziemniaka od w/w funkcji gdyz wielu wartosciowych graczy jest zniechecanych do gry na tym serwie przez ludzi jego pokroju...
    • Przez This Is It
      Imię: Michał

      Nick: ____________________Ziemniak

      Ile masz lat: 26

      Ile grasz w cs`a: około 1 rok 

      Byłeś już administratorem serwera?: Nie ale zawsze musi być ten pierwszy raz 

      Znajomość amxx w skali od 1do 10: nie będę tu czarował 2 ale ciągle się uczę czytam oglądam poradniki 

      Masz steam ?(Jeśli tak to daj link do profilu, oraz wklej screen status VAC) http://steamcommunity.com/id/touoh/, http://banid.pl/kto?to=0:1:108561498    STEAM_0:1:108561498
      Posiadasz działający mikrofon: Tak

      Płatność (SMS/ Przelew): SMS bądź przelew 

      Dlaczego ty?: Czemu ja gram tutaj już około 10 miesięcy często gram i nie zawsze jest Admin. Chciałbym pomóc serwerowi dd2 i wyłapywać graczy na wspomagaczach często też zgłaszam Administracji na u@ że ktoś jest Aktywny bądź ma wh  ze swojej strony mogę zaoferować dużą aktywność tyle ode mnie czekam na wasze opinie

      Kontakt GG/Steam lub inny kontakt: forum bądź Steam bo od dziś posiadam wiec będę praktycznie zawsze  gg nie używa 
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...