Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
nowyrafal

skarga na IPRZEMOI

Recommended Posts

Mój Nick w grze: rafalek

Nick Admina/Gracza IPRZEMOI

Data,godzina, mapa zdarzenia: przed chwilą na mapie aim_headshot

Opis Sytuacji:jestem na spekcie oglądam grę banuje i nagle wchodzi IPRZEMOI nawet nie wszedł na speca tylko od razu komando 566 lvl i ich jedzie nie zwraca uwagi na to co mu pisze na [email protected] mianowicie spytałem się go czy nie powinien najpierw wejść na speca on nic nie odpisywał za raz mu napisałem czy by dał pograć graczą i czy nie zmieni klasy na słabszą i nic nie odpisuje po prostu ignorował mnie

Ewentualne dowody w postaci SS/demka:

http://speedy.sh/cm3Fs/2013-10-22-00001.jpg

http://speedy.sh/8fDpJ/2013-10-22-00002.jpg

http://speedy.sh/q7vZ2/2013-10-22-00003.jpg

O co prosisz: o odebranie mu admina co on daje za przykład tylko gra i nic nie robi

PS. mam nowość

http://speedy.sh/bQ8aM/IPRZEMOI.dem

i jeszcze 2 ss'y:

http://speedy.sh/kGVh3/2013-10-22-00004.jpg

http://speedy.sh/tRdWD/2013-10-22-00005.jpg

to chyba wystarczy aby usunąć go z listy adminów ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem NowyRafal ma racje gracze odchodzą z serwera bo gra taki IPRZEMOI każdy 20 lvl max a ten 566 i się podnieca bo zabija 10 lvl a poleciał by jak by miał taki a i tak padł 3 razy chociaż 14-20 lvl .Również jestem za odebraniem mu admina ponieważ tylko gracze odchodzą .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja najslabsza klasa to 214 level Assasin i tak czy siak nie będe grał 1 levelem bo wtedy ja szans nie mam i staty mam 2 na 8 to wiec wiesz każdy ma prawo grać swoją własną klasą i po 1 byłem pierwszy od ciebie na serwie to wiec wiesz :33 I gracze mi nie pisali żebym zmienił klase więc grałem. Pfyyy to już nie moja wina że nie masz rafalek takiego levela jak ja nawet Black napisał że każdy ma prawo grać swoją własną klasą nawet robiłem vote czy gramy do 100 levela i akurat Black był i napisał że mamy nie robić takich vote !! Nie rozumiesz?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha widze bardzo dobrze ty masz chyba jakieś zwidy ziomek :33 Piszą mi na [email protected] bo ich dedł ziomek staty 3 na 14 albo ileś a oni piszą że ma aima . -,- A każdy wie że aim na PB nie działa . A ty jesteś jakiś no OGAR bo mówiłeś że ktoś ma aima na PB to brawa dla ciebie !

gdzie ty masz głowę ? napisałem to 2 miesiące temu jak jeszcze nie miałem adma

/rafalek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mówię o sytuacji z przed godziny a nie z przed 2 godzin tak czy siak jak ktoś pisze ci na [email protected] że gość ma czity ty musisz zejść na specta i go zobaczyć to twój obowiązek ale co to dla ciebie wciśniesz tab zobaczysz gościu ma staty 3/14 to pewnie jakiś bot jak on może grać na czitach co nie ?

PS.koniec naszej rozmowy w tym temacie poczekajmy na wypowied¼ innych a przeważnie BlackDeada

Share this post


Link to post
Share on other sites

No ta koleś ma aima na PB no rzeczywiście. Widać na tych ssach że ktoś pisze na [email protected] no nie a ja ciągle spamuje że jak coś niech piszą [email protected] ! A ty shooterPL ostro przeklinałeś na serwerze i oskarżałeś tobiego o coś TOBI jest świadkem zresztą tobi też gra swoją ulubioną klasą każdy ma do tego prawa !!! Tak hahahahahhahahah 2 miesiące temu hahaha xd to mnie rozbawiło jak to było pod koniec tamtego miesiąca. i Na przykład jest 10 graczy z ponad 100 levelem to ty i tak każesz zmieniać klasy i RrYchHoWi dałeś bana za to że klasy nie zmienil boże tego nawet w regulaminie niema że za takie coś można banować !!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ssy mowia za siebie prosze o dokladne rozpatrzenie przez BlackDeada. NowyRafal popieram cie ja gram asasinem 250 to jest przyzwoite grac daje innym. VENOM masz racje, dajesz innym pograc choc masz moze ta 500 lvl klase.

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha zgodzę się z venomem , ale on narazie nie ma Shadowa więc tak czy siak daje hahah , jak będzie go miał to będzie. Ja gram moim 430lvl ale zmieniam jak inni chcą. Nawet gram terrorystą z 20lvl aby inni mieli szanse, więc się zgadzam z Rafałkiem i Venomem. A decyzje zostawiam pod wgląd Blacka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Venom nie ma shadowa i dlatego wiesz co vodafone dajesz pograć 250 levelem a staty masz 30 na 2 to pozdro ja jakoś gralem od 0 assasinem i terrorystą i ja niemam już nikim grać bo terrorysta i gunerem 1 levelem to grać nie będe a i tak nawet jak gram terrorystą 100 level najnizsza to i tak mam najlepsze staty i tak . A nikt mnie nie prosił o zmienienie klasy !!!! A propo venom bym coś powiedział na jakiej klasie pewnej masz levele ale nie powiem bo nie jestem taki jak rafalek :) Haha vodafone smieszne jak ty grasz też 250 levelem z 50-100 levelami . No ale shooter nie prosiłeś mnie żebym klase zmienił :( I tobi nie chodził po txt tylko grał shadowem 400 któryś level i sie teleportował to wiesz :) A i shooter nie bluzniles na mnie tylko ogolnie bluzniles ostro na tobiego itp :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heh skarga jest sluszna tak,tak wbijalem tyle level zeby nim grac a nie zeby potem grac 1 levelem i zebym miał staty 1 na 8 . Bo gdy miałem ten 530 level to grałem assasinem 1 levelem okej wbiłem 220 level dobra potem grałem terrorysta i mam 100 level okej i co ja mam grać najslabszymi klasami gunerem i laserowcem ?? Black wypowiedz sie . Bo wy nie rozumiecie ze ja niemam nikim innym grać!!!! A co gram to ciągle vote rafalek robi czy gramy do 100 levela :( I niemam czym grac :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anonymous

00 kur|/\|a.

Tego to się nie spodziewałem szczerze. On nawet Steama nie ma + Jeżeli nie ma admina możliwość jest że gra na wspomagaczach dlatego ma taki lvl + do tego jest nie ogarem.

Ja wole się nie wypowiadać więcej bo i ja dostane warny za wulgarne slowa ;>

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anonymous

hej,hej stop spam plis ; <

Wiadomo,że IPRZEMOI nie straci admina.. Jedynie może stracić na 2 dni góra 3 hehe ;/

/zamykam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiadomośc wygenerowana automatycznie.

Ten temat zostal zamkniety przez administratora lub moderatora.

Powód: Bez Powodu

Jeśli sie z tym nie zgadzasz, zgłoś to moderatorowi lub administratorowi.

Z pozdrowieniami,

Zespol Cs-StaraSzkola.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.


×
×
  • Create New...