Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

  • Podobna zawartość

    • Przez Konsajoncy
      Siema
       
      Jestem "Konsajoncy wonsz zabujca" . Kiedyś siedziałem u was na forum na innym nicku, ale nie pamiętam pasów . Także witam po raz kolejny !
    • Przez skip
      Cześć,
       
      w tym miejscu:
       
      http://cs-staraszkola.pl/topic/12928-odbanowany-skip-ban/
       
      dostałem unban. Ale na serwerze ciągle jest ban. Może ktoś coś z tym zrobić? ;-)
    • Przez Klamca
      Cześć wam wszystkim nazywam się Natan mam 13 lat i pochodzę z Olsztyna. Interesuję się Koszykówką i motocrossem mam cross'a Kawasaki 85.   Kiedyś tu grałem na serwerze PiTeR'a kiedy jeszcze był.
      Polecił mnie Szyberek któremu dziękuje i ogólnie chciałbym z wami zostać na dłużej i pograć na waszych serwerach Paintball,dd2 itd myślę że będzie fajnie.
       
                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
       
       
                                                                  
    • Przez stoszewski))
      A więc odchodzę, powód jest taki że jestem banowany na każdym serwerze. Na Cod mod nie dostałem UB bo niby przerobiłem ss'y i teraz jestem banowany na każdym powody to ,,czitujesz " ,,Aktywny " .Nie chce mi się grać na serwerze gdzie grają prawie dorośli ludzie a mózg mają na poziomie 10 latka i nie wiedzą jak wygląda przerobiony ss. Cały ten UBTeam to banda dzieciaków, i nie wiem czym się Administracja kierowała przy ich wyborze. Jeszcze mnie śmieszy to ,że większość ludzi z UBTeam lubi podrywać dziewczyny w internecie xddd mam tutaj na przykładzie Olę mam nadzieje że się nie obrazisz
      A więc pora poszukać inną serwerownie. Prosiłbym o szybkie zamknięcie tego tematu.
    • Przez GreQ
      Cześć jestem Adrian mam 17 lat i mam nadzieje że troche u was pogram
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...