Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

 
[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze! 
[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. 
[AMXBans] Zbanowany Nick : alexy 
[AMXBans] Powod : ' Bl ac .... ' 
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cs-staraszkola.pl 
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 23975061 ' 
[AMXBans] Twoje IP : ' 79.185.61.114 ' 
[AMXBans] =============================================== 
 
Witam,
 
Steam był spalony jak już kupowałem, ale wiadomo, każdy tak mówi. ;)
Bodajże 2 dni temu miałem robione ssy (przy statystykach duużo na plus), ssy wrzucone, wszystko prawidłowo UB.
[http://cs-staraszkola.pl/topic/12321-alexy/]
Dzisiaj będąc na serverze, poobserwowałem grę admina "Lajk", gdyż jestem wyczulony na różnego typu podejrzane akcje itp.
Otwarcie mu to powiedziałem, że zamierzam ściągnąć demko i podrzucić bardziej doświadczonym graczom (między innymi na bla).
Oczywiście zareagował, że cyt. "lajtowo". W między czasie oczywiście grałem, ale "nic mi nie szło", statystyki totalnie na minus.
Po jakimś czasie "Lajk" powiedział mi publicznie, przy prawie pełnym serverze , żebym cyt. "ruszył dupę" (chodziło mu o podesłanie linka do zgłoszenia). Na moją odpowiedź, iż nie życzę sobie by tak się do mnie odzywał (bądź co bądź to admin- powinien dawać przykład kultury), bo nie jestem jego kolegom, stwierdził cyt. "nie jesteś i dlatego mogę". Pomijam już jego zachowanie (podkreślam, że niczym go nie sprowokowałem, nie złamałem ŻADNEGO punktu z regulaminu), jego grą nagraną na demku zajmą się również inni gracze. Co więcej, nawet jakiś inny admin widząc co "Lajk" wyczynia napisał mu, cyt. "Przestan sie bawic tym adminem ..."
Przechodząc do meritum: 
Skoro 2 dni temu dostaję UB, ponieważ gram "czysto", admin dając UB na pewno sprawdził moje STEAM_ID, ale nie przeszkodziło mu to( jak "Lajk" słusznie zauważył ban na AC i BLu) w odbanowaniu mnie.
W regulaminie również nie doczytałem się ŻADNEJ wzmianki o graczach zbanowanych na AC, BL, ESL itp.
Wnioskuję zatem, iż bana dostałem od "Lajk"a, który działając pod wpływem emocji (co być może sugeruje, że obawia się tego co zobaczymy na demku) postanowił "usunąć mnie z servera" ;)
Oczywiście to jest tylko moje osobiste zdanie, jeśli były inne powody, z góry przepraszam.
 
Podsumowując, chciałbym:
Po 1). Odbanowanie mnie, gdyż całkiem przyjemnie gra mi się na Waszej serverowni. (Jeśli podejmiecie decyzję o zostawieniu bana, prosiłbym o dokładne przytoczenie odpowiednich punktów z regulaminu, bądź innych dowodów).
Po 2). O przedyskutowaniu kwestii dotyczącej admina "Lajk"a. Czy jest to odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku, gdyż na podstawie wyżej opisanych wydarzeń odnoszę wrażenie, iż nie była to do końca mądra i przemyślana decyzja dająca mu prawo do administrowania.
 
Pozdrawiam i liczę na mądre i konkretne odpowiedzi, 
Alexy
Edytowane przez alexy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale do jakiego wzoru?

Nie dostałem ss,ów, więc nie jest to "typowa" sprawa o odbanowanie.

Nie wnoszę też oficjalnej skargi na "admina", napisałem jak wyglądała sytuacja.

 

Może podpowiedz mi do jakiego wzoru powinienem się zastosować pisząc to "wypracowanie" ?...

Co więcej, proponuję nie kierować się ślepo zasadami, a czasami wykazać się zwykłym zrozumieniem ...

 

Pozdrawiam,

Alexy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można na każdym lepszym ogarniętym serwie dostaje się Permy za to że koleś ma zbanowany BL i AC. Kup nowe konto to problemu nie bedzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez alexy
      Twój nick z gry: alexy
      Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:23975061'  Twoje IP: '79.185.119.187' Kiedy zbanowany (data + godzina):14.03.2015, godz. ok. 21
      Powód bana:Wstaw ssy
      Link do screenshotów: http://www78.zippyshare.com/v/tCvmqKQa/file.html
         
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...