Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

No W4y.

[Zbanowany] Prośba o UB No W4y.

Polecane posty

Twój nick z gry: No W4y.

Twój SteamID: STEAM_2:0:1803518332

Twoje IP: 185.28.250.1

Kiedy zbanowany (data + godzina): 11.03.2015 - 20:26:09

Powód bana: "Czitowanie"

Link do screenshotów: Brak

Tak jak mi kazano tak też zrobiłem. Chyba nie ma sensu żebym pisał wszystkiego od nowa.

Czekamy na demko Demona.

Edytowane przez No W4y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Sytuacja na samym początku jak strzela w typa wszystko poszło w lini prostej na boki, żadna kula nie poszybowała wyżej ponad klatę (weźmy pod uwagę założony tłumik, gdzie m4 ma większy recoil) - no recoil

2. Strzelanie z piaskownicy na długiej pojedyńcze pociski, a jednak dziwna trajektoria lotu, w dodatku akcja pod bs.

3. Kolejna runda w piaskownicy celownik na boxa po prawej stronie, dziwna akcja. Chwile potem tym wychyla się z pod Bs`a oczywiście celownik na modelu, ale dziwny nagły odskok. Potem skany znów na prawego boxa. Przy zabijaniu celownik znowu skacze.

4. Kolejna runda na długiej, wybiegł od razu celownik po modelu w typa w dodatku nie opuścił go jak w poprzednich akcjach, tylko trzymał go nadal na modelu biegnąc w kierunku piaskownicy. Chwila potem dziwny przeskok celownika przy zabijaniu.

5. Ostatni kill na demku oczywiście celownik po modelu. (Nie było słychać ofiary).

 

http://www34.zippyshare.com/v/e18wn3fp/file.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skany na boxa po prawej - zwykła sprawa. Gdyby były celne, to bym się do tego nie przyczepił ( a widziałem jak gość tam wbija )

Jakieś przeskoki, nie przeskoki celownika.... no comment - szybka, zwinna ręka, dobrze dostosowana czułość mychy, dobra podkładka pod mychę...

Ostatnia akcja... jak ty tam gościa nie słyszałeś. Najpierw słyszę gościa od mojego respa ( na radarze widze że to mój ) gdy jestem w połowie ( nwm jak to się tam nazywa przed galą ) słychać kroki, co prawda nie jakoś głośno ale są kroki !!

Czekamy na wypowiedzenie się UBT.

Edytowane przez No W4y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego też się obawiałem. Demko sb każdy może zinterpretować po swojemu. SS'y by wszystko załatwiło. No ale cóż... "róbta co chceta", nie mam wpływu na waszą decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego też się obawiałem. Demko sb każdy może zinterpretować po swojemu. SS'y by wszystko załatwiło. No ale cóż... "róbta co chceta", nie mam wpływu na waszą decyzję.

Anty ss i ss`y gówno załatwiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wniosek prosty. Muszę kupić Steama, bo NS nie może być dobry w tą grę...

Edytowane przez No W4y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego też się obawiałem. Demko sb każdy może zinterpretować po swojemu. SS'y by wszystko załatwiło. No ale cóż... "róbta co chceta", nie mam wpływu na waszą decyzję.

Tak jak demon powiedział anti ss'y i możemy sobie pogadać.

Dziwna sprawa. Dla mnie jesteś odpalony.

Z mojej strony ban powinien zostać.

Edytowane przez Kαkυś™

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Lock33
      Nick: Lock33
      SteamID: VALVE_0:4:2081699456
      IP: 185.143.116.81
      Powód: wstaw ss
      ss: http://www74.zippyshare.com/v/ZvR9IWUX/file.html:
    • Przez YsIo
      Byłbym wdzięczny za każdą pomoc dla mojej córki, pieniążki uzyskane będą przeznaczone na kosztowną rehabilitację. Jeśli ktoś się rozlicza już z fiskusem prosiłbym o przekazanie 1% z pitu na konto podane poniżej, kazdy grosz sie przyda. Prosiłbym również o udostępnienie tego wśród znajomych. W razie wątpliwości lub pytan proszę się kontaktować przez prywatną wiadomość. Z góry dziękuję za pomoc.
       


    • Przez Lock33
      Nick: AntySkrobichSecurity
      Zbanowany przez: soniak
      Steam ID: VALVE_0:4:2081699456
      IP: 185.143.116.81
       Powod: Wstaw zrzuty ekranu na Cs-StaraSzkola.pl
      SS: http://www57.zippyshare.com/v/9ZGENNYt/file.html
       
      Dostaje bana za jednen strzał w miejsce które skanuje się co runde prawie i druga osoba też to robiła i po jednym fartownym strzale admin już jest gotów zbanować, rozumiem troskę przed haxami ale wolałbym aby admin dokładniej się przyglądał. 
    • Przez SILVER ;)
      Twój nick z gry:  SILVER
      SteamID ; VALVE_0:4:942044405
      Adres IP — 83.11.16.217.
      Kiedy zbanowany (12.01.2018 GODZ 18;34
      Powód bana:  Wstaw zrzuty ekranu na Cs-StaraSzkola.pl
      Link do zrzutów ekranu:http://www44.zippyshare.com/v/rp670FZw/file.html
    • Przez Boryna
      Nick:  Boryna
      Admin banujacy: YsIo
      Steam ID:  VALVE_0 : 4 : 1584284548 ' 
      IP: 176.101.128.21 ' 
      Zabnowany (data+czas): 2017-10-04
      Powod bana:  AIM ( Do odwo?ania na forum - demo z HLTV ) ' 
       
      Nie miałem aima bo wiedziałem gdzie oni są bo gadałem z kolegą na ts3 i powiedział mi gdzie przeciwnik jest a to że weszły mi 2 headshoty to moja wina?
        0
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...