Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Marf

[Odbanowany]prośba o ub + skarga usx

Polecane posty

Twój nick z gry: tr0llMarf
Twój SteamID:  STEAM_0 : 1 : 18689222
Twoje IP: 178.214.30.40
Kiedy zbanowany (data + godzina): dziś, godzina ok. 20:20
Powód bana: czitujesz
Link do screenshotów: brak ssów

 

 

Moja prośba o unban pełni rolę również skargi kierowanej w stronę usx, autora bana.

 

Kluczową akcją która m.in wpłyneła na decyzję admina był randomowy strzał ze scouta w jego głowę. Ale czy to jest wystarczający powód do zbanowania gracza, który raz; posiada konto steam, dwa; otrzymał bana bez screenshotów.

 

Odnoszę wrażenie że ten ban był na zasadzie "kurwa zabił mnie ze scouta, dam mu bana"

 

Dodam, że była jedna osoba na serwerze która ewidentnie jechała na wh, zgłosiłem to oczywiście, ale spośród 2 adminów którzy byli na serwerze (w tym usx) nikt nie zareagował. Reagują dopiero kiedy ktoś im statystyki zepsuje.

 

Usprawiedliw się, daj demko, udowodnij mi że rzeczywiście czitowałem, bo w tym momencie zachowałeś się jak palant.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze a więc pierwszy się wypowiem .

Oglądam właśnie to demko i przyglądam się graczowi tr0lMarf i nic za bardzo podejrzanego nie widzę to nie wiem skąd taka  reakcja u admina usx .Ta ostatnia akcja ze scoutem mnie rozbawiła bo dostał headshota i automatycznie mu dał bana za Czitowanie ... I ten admin ma 36 lat , niby jest ogarnięty ale w tym banie tego nie wykazał .Do tego jeszcze banując gracza mającego steam  :facepalm:  Poczekam jeszcze na wypowiedzi reszty UBT i admina banującego .

Pozdrawiam Last.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie myli się ten co nic nie robi. Obejrzałem demko i przyznaje że nie ma w nim nic takiego poza tymi twoimi "randomowymi" głowami ze scouta. Moja decyzja na bana nie była kierowana tym że mnie zabileś, bo chyba według ciebie musiałbym dawać co drugiemu graczowi bana za to że mnie zabił - zastanów się trochę co piszesz. Akurat na statystyki to ja nie patrzę, a gram raczej dlatego że lubię. Moja pomyłka przyznaję.

 

Ps.

Last  - jakie znaczenie ma tu wiek.

 

Pozdrawiam

usx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez lefro
      Nick oskarżonego: Sagan
      IP oskarżonej osoby: Nie posiadam (chyba niepotrzebny)
      Steam ID oskarżonej osoby: Nie posiadam (chyba niepotrzebny)
      Data, godzina, mapa zdarzenia: 4.03. coś koło godziny 12:00, de_rats_1337
      Opis Sytuacji: Admin kampił w szybie. Jeszcze bym to zrozumiał jakby to był zwykły gracz, random, ale admin..
      Ewentualne dowody: Demko, niestety nie napisze, która minuta, bo mi się nie chce włączyć
      O co prosisz: Przynajmniej o pouczenie
    • Przez Satis
      Chcesz złożyć skargę na gracza? Zastosuj wzór który jest poniżej. 
       
      Twój nick: Nick oskarżonego: Data & godzina zdarzenia: Opis sytuacji:  Dowody: O co prosisz?:  
    • Przez Lock33
      Nick: Lock33
      SteamID: VALVE_0:4:2081699456
      IP: 185.143.116.81
      Powód: wstaw ss
      ss: http://www74.zippyshare.com/v/ZvR9IWUX/file.html:
    • Przez YsIo
      Byłbym wdzięczny za każdą pomoc dla mojej córki, pieniążki uzyskane będą przeznaczone na kosztowną rehabilitację. Jeśli ktoś się rozlicza już z fiskusem prosiłbym o przekazanie 1% z pitu na konto podane poniżej, kazdy grosz sie przyda. Prosiłbym również o udostępnienie tego wśród znajomych. W razie wątpliwości lub pytan proszę się kontaktować przez prywatną wiadomość. Z góry dziękuję za pomoc.
       


    • Przez Lock33
      Nick: AntySkrobichSecurity
      Zbanowany przez: soniak
      Steam ID: VALVE_0:4:2081699456
      IP: 185.143.116.81
       Powod: Wstaw zrzuty ekranu na Cs-StaraSzkola.pl
      SS: http://www57.zippyshare.com/v/9ZGENNYt/file.html
       
      Dostaje bana za jednen strzał w miejsce które skanuje się co runde prawie i druga osoba też to robiła i po jednym fartownym strzale admin już jest gotów zbanować, rozumiem troskę przed haxami ale wolałbym aby admin dokładniej się przyglądał. 
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...