Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witam

Chciałbym się dowiedzieć jaka paczka modów jest wgrana na serwer PaintBall

Jeśli można proszę o wysłanie mi tej modyfikacji i instrukcje do instalacji

Ale może być też coś innego :)

Dzięki :)

Pozdrawiam Nikolas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez BlaQ517
      Opis
      Paintball Mod - to mod,w którym mp5 jest zamienione na marker i strzelamy się kulkami.
      W tym pb nie rozwalają się skrzynki od kulek.

      Instalacja
      1. Wszystko wrzucamy do cstrike,tak aby pliki z models traiły do models itd.
      2. Do plugins.ini dodajemy: paintballgun.amxx paintballmod.amxx paintballnade.amxx
      Cvary amx_pbgun "1" - Włącza paintballgun amx_pbusp "1" - Włącza USP paintballgun amx_pbglock "1" - Włącza Glock paintballgun pbgun_color "2" - Kolor farby [1=standard; 2 = kolor teamu] pbgun_shots "100" - Ile kolorowych "kulek" może być wywalonych raz (jeśli twój serwer się psuje lub laguje, obniża tę wartość) pbgun_velocity (domyślnie 2000) - Szybkość lotu kolorowych "kulek" (musi być niższa niż sv_maxvelocity (domyślnie 2000)) pbgun_speed "0.08" - Czas pomiędzy każdym strzałem pbgun_life "15" - Czas po ktorym znikaja kulki ze scian pbgun_glow "a" - a = glows paintball, paintball, b = trasa pbgun_damage "100"- DMG które zabiera 1 kluka pbgun_sound "1" - Dzwieki paintballowe amx_pbmod "1" - Wlącza paintballmoda amx_pbammo "4" - Ile "przeładowań" każdy gracz otrzymuje amx_pbmoney "0" - Włącza/Wylancza $ w grze amx_pbstrip "1"- Włącza jeśli bronie gracza są usuwane amx_pbdm "0" - Tryb dm.Jeśli włączone to gracze będą ożywieni po 3sekundach po umarciu amx_pbspawnprotect "4" - Czas ochrony na poczatku rundy.
      Wymagane moduły fakemeta hamsandwich
      Download
      W załączniku (dla zalogowanych). PaintBall Mod - Pobrano z Cs-StaraSzkola.pl.rar
    • Przez BlaQ517

       
      Konkurs polega na zdobyciu jak najwyższego poziomu.
      Rozpoczęcie dnia 21.07.17r, zakończenie 31.07.17r  15.08.2017r.
      Lista osób z najwyższym poziomem dostępna na serwerze po wpisaniu na czacie /ranking.
       
      Nagrody:
      1 miejsce: VIP lub Premium na okres 30 dni
      2 miejsce: VIP lub Premium na okres 20 dni
      3 miejsce: 1118 nieśmiertelników
       
      Zasady:
      - W konkursie może wziąć udział każdy.
      - Zabrania się używania wszelkich wspomagaczy (osoby czitujące nie otrzymają nagród+zostaną zbanowane).
      Powodzenia!
    • Przez KamiiQ
      Serwer: pb
      Twój nick: Kami1Q. | cs-staraszkola.pl
      Nick oskarżonego: PojeBaoBao
      STEAM ID/IP oskarżonego:
      2  |  PojeBaoBao  |  95.40.15.173:27005  |  Non Steam # 2 "PojeBaoBao" 2153 VALVE_0:4:36300147   8 08:27   53    0 Mapa oraz data i godzina: css_dust2 - ~21 -  2017.08.23
      Podejrzewany rodzaj cheata: wh
      Opis sytuacji: info od boga?
      Dowody: hltv - http://dema.cs-staraszkola.pl/dema/pb/pb-1708232058-css_dust2.dem.rar
    • Przez ExErogerExE
      Witam!!!! 
      Chciałbym rekrutować na admina na serwerze paintball !!!!!!!!!!
      ponieważ już pewny czas na nim gram i zauważyłem  już kilku cziterów. 
      Na serwerze jest bardzo mało graczy, znam dużo ludzi grających w cs 1.6 i mógłbym polecić i zareklamować serwer. 
      Imię : Karol
      wiek: 16 lat prawie 17
      gg :  TheBON.us
      mikrofon : posiadam
      znajomość amxx : 7/10 
      skype: karol.lemur
      steam : nie posiadam
      nick w grze : ExErogerExE
      godziny na serwerze : około 3 h dziennie i  z małymi wpadkami między czasie 
       Adminem byłem jeden raz potem miałem przerwę w  cs  
      Staż w cs :: to 4 lata 
      Mam nadzieje że moje podanie zostanie pozytywnie rozpatrzone
      Pozdrawiam !!! 
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...