Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

SAJmon

Przenikanie

Polecane posty

Witam . 1 .Chciał bym zaproponować aby zrobić na serwerze przenikanie postaci . Ponieważ Np Ktoś nam wchodzi na kampe i My idzemy dródzy i ta kampa jest Bardzo trudna to już na nią nie wejdziemy mamy odrazu Ded To W ct . A w tt żeby nie wskakiwali na kampy np Wchodzi jeden na drógiego i mam ded lub wchodzimy na kampe i ona jest ostatnia jest na niej bardzo dużo zombie i sie karzdy pcha sie Na siebie . Więc przenikanie postaci . 2 . Prosze o zrobienie takiego czegoś że niemożna bić na cudzej kampie . Np My zrobiliśmy kampe . Już na niej jesteśmy a tu nam wchodzi jakiś z ct i zabiera nam fragi . No to żeby nie bił na naszej kampie . 3. Cena W sklepie Golden Aka jest moim Zdaniem za Duża powinna być chociaż o połowe tańsza Bo napewno nie uzbieramy Na drógie golden aka na tej samej rundzie . prosze o Zmiane do 150/200 ammo packów ;] . 4 . Dodać punkt do Regluaminu żeby nie Skarcano do kamp lub Nie skanować bo to jest bardzo wielkie utrudnienie :) . Proszę o Spełnienie Moich oczekiwań . Siemka :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

yyy. Siemka

1. Całkiem niezły pomysł tylko że w niektórych sytuacjach zombie będzie miało utrudnienie, Podsadzać się można już nie płaczcie o zabicie z podsadzenie Twoja wina że nie pilnowałeś albo za prostą kampe zrobiłeś i doczytując chciałbyś żeby też zombie przenikali hmmm nie miałbym co robić na serwie tylko spamować,slapować bo im się na kampy nie chce wbić, a tak to przynajmniej się podsadzają, nie nudzi im się poza tym po to jest gravity w sklepie ODPADA!!!!

2. Chodzi o coś takiego że na cudzym klocku się nie da strzelać ?? Całkiem niezły pomysł ale zanim BlackDead coś takiego wprowadzi to skarż się administracji prosta sprawa

3. Jeżeli ktokolwiek kupił Golden AK to wiedział za co płaci nawet na najprostszą kampe nie da rady wbić NA NIE!

4. Hmphh... jeżeli da się skrócić to oznacza błąd budowniczego jeżeli da się wbić przypadkiem w 10s z powodu przeoczenia to nie namówię tylu graczy (co 2 nowy) żeby wbijali przez jakieś 3 przeszkody id¼ do admina, napisz mu najwyżej ci ją poprawi na czas... Co do skanowania to nwm o co chodzi :/, a po kolorze i nie starannym poście myślałem że czytam temat 12-latka jak nie gorzej większość ode mnie wychodzi na nie i jestem administratorem BB więc wiem że raczej za wiele na tak nie będziesz miał ode mnie NA NIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DeviSant, Ten 1 punkt jest moim zdaniem bardzo pomocny ponieważ . Zombie powinni wchodzić na kampy a nie sie nudzić przenikanie to dobry pomysł mim zdaniem ale karzdy ma swoje zdanie . Przeprszam ze za kolor odebrałeś to jak bym miał te 12 lat :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Na nie, jak jest 2 graczy na campie z 3 przeszkodami to sie nie da wbic bez skracania.

2. jeżeli chodzi o bicie na innej kampie piszesz to na U@ i admin postara się pomóc. A jeżeli, że ktoś do ciebie wbija na kampe bez pozwolenia to jest coś takiego jak one blok one player czy jakoś tak. To oznacza, że jak ktoś dotknie naszego klocka wywala go obok. Wtedy trzeba by dodać grupy.

3. Mogło by być z 300/350 bo nie każdy ma vipa, że uzbierze 150 ap co rundę.

4. 4 jestem na nie bo to nie am sensu. Wtedy 90 % serwa miałoby bany (nie pytajcie o co chodzi bo trudno to wytłumaczyć).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do pierwszego punktu , wszystko sie da . jak przenika to wchodzi ci np 5 osób i wchodzą . No a jak nie no to dodajcie jeszcze w sklepiie hp do kupienia np 2000 hp za 50 ammo packów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No a jak nie no to dodajcie jeszcze w sklepiie hp do kupienia np 2000 hp za 50 ammo packów

Jeżeli za tyle było 2k hp to ja bym był nieśmiertelny w 1 rundzie. A co do ogólnej myśli już był taki temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko pomyśl że np 5 osób jest koło sb i na pułapce Hs'y się skanują 1 przez 2 NA NIE!

Jeżeli za tyle było 2k hp to ja bym był nieśmiertelny w 1 rundzie. A co do ogólnej myśli już był taki temat.

uuuu ja też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na nie,ponieważ nie będzie się dało podsadzać,golden ak musi być drogie i musi być trudno na nie uzbierać ap.(choć przy vipie szybko się zbiera)

Można skracać i skanować,to wina budującego,że kampy nie umie zrobić i zombie mogą wejść "od tyłu"

lub da się go przeskanować.

a co do 2 punktu to tak jak deadpool

Odnośnie drugiego punktu to już Admin serwera powinien pilnować porządku ma serwerze aby inni nie zabierali fragów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomośc wygenerowana automatycznie.

Ten temat zostal zamkniety przez administratora lub moderatora.

Powód: Bez Powodu

Jeśli sie z tym nie zgadzasz, zgłoś to moderatorowi lub administratorowi.

Z pozdrowieniami,

Zespol Cs-StaraSzkola.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...