Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

ChciwaBabaZRadomia

Postać niepotrzebna

Polecane posty

Witam mam propozycje usunięcia jednej postaci konkretnie ninja

Postać prowokuje do kampienia zwłaszcza tt na mapach demolitions

, oraz CT na mapach Hosty

 

Większość graczy nie potrafi grać tą postacią i kampią mając cele.

Nie biorąc pod uwagę że jest irytująca.

Jeśli nie można usunąć tej postaci proponuję dodatkowo dać ją jako perk dla postaci premium

By mieli właściwości tej postaci oraz jej wady zachowując właściwości swojej postaci po za zdrowiem.

 

Sama postać nie jest zła nawet nawet jest całkiem całkiem . Tylko niektórzy gracze nie umieją się nią posługiwać :/

 

Pozdrawiam i liczę na pozytywne rozpatrzenie tej sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za tym żeby zostało jak jest. Postać jest dosyć świeża (bo chyba dopiero jesienią ją wgrano na serwer) więc nie ma sensu jej usuwać. Jeśli chodzi o przeniesienie na Premium to taka jest trochę za słaba na a jakby ją ulepszyć to będzie za mocna, więc też na nie. Postać jest dosyć często wybierana przez graczy, sam też nią trochę grałem i to jest spoko klasa. Co do camperów to na każdej klasie można campić, tutaj jest tylko taka różnica, że słabo widać postać. Też mnie to wkurza, że niektórzy nie robią celi tylko campią całą mapę ale taka jest gra, jedni grają inni się chowają. Takie jest moje zdanie na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na premium jest podobna postac cos jak mieszanka komandosa i ninji.

lepiej zeby zostalo tak jak jest poniewaz widac ja chyba ze w ciemnym miejscu sie skampi ale takto zazwyczaj mozna

ja znalesc bez trudow pozatym trzeba umiec nia grac zeby nie kampic i dobrze grac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ninja - najgorsza postać na serwerze, w dodatku dość często grywalna. Jestem za całkowitym usunięciem postaci, te wszystkie perki "niewidki" tylko psują rozgrywkę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak samo z postacią GERONIMO w Western modzie .. :p .. Powinna zostac skasowana albo zmieniona gdyż gracze nadużywają jej niewidzialności ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem dlaczego chcecie ją usunąć klasa jak każda inna.. Bo siedzą chowają się każdą klasą można to robić i taka osoba co gra ninja zacznie grać inną klasą i zapewne będzie nadal grać tak samo siedząc i chowając się.

Klasa jest odpowiednikiem klasy w premium jest Cichy zabójca więc klasa powinna zostać żeby gracze bez premium również mogli korzystać z podobnych opcji postaci.

Jestem za zostawieniem tego tak jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Propozycja odrzucona, jednak klasa ninja faktycznie jest mocna i jej widoczność została lekko zwiększona.

Temat został zamknięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...