Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Lewy.

Witajcie!

Polecane posty

Siemanko! 

Mam na imię Mateusz. Od nie dawna w sumie wkroczyłem w dorosłe życie czyli HOT 18! :D Gram w cs'a ponad 6lat. Mieszkam w województwie małopolskim. Myślę ,że zagranie na waszych serverach to dobra decyzja! ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez AreS DD2
      Postanowiłem powrócić na tą sieć, ponieważ tutaj poznałem dużo ciekawych osób i chciałbym pomóc w dalszym prosperowaniu tej serwerowni tak jak to czyniłem za bycia adminem na serwerze dd2, którego już nie ma :c
       
      Pozdrawiam
    • Przez AreS DD2
      Cześć!
      Wracam po dość sporej przerwie od grania w counter strike.
      Dla osób które mnie nie znają a mam nadzieję, że poznają. Mam na imię Jakub, 17 lat. Prowadzę zespół ADS Red Devils 2013 który występuje w rozgrywkach łódzkiej playareny, liga 2a.
      Od roku jestem z Wami na tej serwerowni.
      Serwer na którym jestem zawsze to Only de dust2.
      Do zobaczenia Panie i Panowie
      Pozdrawiam starą ekipę.
    • Przez MiksereQ
      Witam mam na imię Patryk mam 16 lat mieszkam w Polsce interesuję się sportem znalazłem waszą sieć jak grałem na DD2.Siema
    • Przez Gepetto
      Witam wszystkich zgromadzonych Jestem Adrian Lat XXX Interesuję się Dziewczynami ---> Muzyką ------> Sportem -------> Komputerem i wszystkim co z nim związane.
       
      Zapewne po jakimś czasie ^_^ Pomaniaczymy razem w CS:GO lub coś innego ! (Piszę o turniejówkach / na waszym FFA)
       
      Jestem takim se grafikiem lecz spory okres czasu powiedziałem "STOP" i przestałem ją robić !

      Więc GL & HF ! Przyjaciele, Rodzino.
    • Gość
      Przez Gość
      Cześć, z tej strony OSTF (ostatnia szansa tego forum).
       
      Tutaj macie kilka gorących słów, od mojego chłopaka DeMoN`a:
       
      "Będąc na kilkudniowej delegacji we Włoszech zostałem zbanowany przez Karka na forum, za niby "Obrażanie Mastera" - szkoda, że takie coś nie miało tutaj miejsca, ale spoko jeżeli chcecie się tak bawić, to zabieram wszystkie swoje zabawki i przenoszę się do innej piaskownicy. Czarny został poinformowany o tym, że zabieram stąd swoje zabawki tzn. Wszystkie regulaminy  poradniki mojego autorstwa jakie, dla Was napisałem, oraz poprosiłem go o usunięcie wszystkich postów na moim koncie DeMoN.
      Kogo chce pozdrowić i podziękować za wspólnie spędzony rok na sieci?
      W pierwszej kolejności:
      Mastera - nie zapomnę wspólnego trollowania i fejkowania siebie na wzajem (dla zabawy i rozluźnienia atmosfery na forum).
      Arcymistrza - którego nie ma dzisiaj z nami niestety ;(
      Flajmastera - za to, że dawał Mi wiele powodów do radości i śmiechu
      Gotusia - za gorące rozmowy na czacie i wiele wygranych gier w lolu
      Pimpa - którego pewnie spotkam jeszcze nie raz, nie dwa na swojej drodze (nie zapomnę betowania i przesrywania skinów)
      Fabiana - którego również niestety dzisiaj nie ma z nami 
      Ziemniaka - Kartofelku teraz nikt Ci nie przeszkodzi w byciu number uno in Time Online on forum
      Dedpula - Za to, że nigdy Cię nie spotkałem na forum
      Cinka - Którego niestety dziś nie ma z nami na forum (wącha kwiatki od spodu swoim kontem) [*]
      Darka - za to, że Mi pomógł i jest ksero-kopią mojej emotki obok nicku
      Porobionego - za to, że jako jedyny porządnie pełnił funkcję J@ 
      Devisanta - za świetne trollowanie Mastera i rozmowy na Ts`ie
       
      No to wszyscy wartościowi ludzie, których chce pozdrowić.
       
      Kogo nie chce pozdrawiać?
      Karka za to, że wziął się z dupy po długiej przerwie, podlizał dupke czarnemu, żeby dostać J@ i za to, że jak się trollowanłem z Masterem nie było go na forum, pojawił się po 2-ch(?) dniach i przypomniało mu się, że ma Mi dać bana z dupy. 
      Czarnego (blacka) za to, że masz w dużej mierze wywalone na forum i za ignorowanie ludzi, oraz za to, że nie chce Ci się nic robić chociaż miałeś pod nosem wiele świetnych propozycji, to żadnej nie wykorzystałeś - bo po co?, oraz za to, że przyjmujesz na poważne stanowiska nieogarniętych ludzi bo jest przyjacielem z Ts`a. Ale dziękuje Ci chociaż za to, żę mogłem poświecić tutaj czerwonym kolorem Administratora.
       
      Mała rada, dla świeżaków - chcecie być j@?, liżcie tyłeczek na Ts`ie.
      To w sumie wszystko z mojej strony. Pis joł nara pozdro 600
       
      A no i jeszcze bym zapomniał:
      Majster wszyscy wiemy, że jesteś RUDY!
       
      Ps. Jeżeli moje rzeczy nie znikną z forum załatwimy tą sprawę w inny sposób niż polubownie."
       
      To tyle gorących słów od niego, teraz kilka gorących słów ode mnie - Witam was wszystkich serdecznie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...